PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729348}

Strażacy

6,5 4 486
ocen
6,5 10 1 4486
Strażacy
powrót do forum serialu Strażacy

Kurcze, oglądam pierwsze 20 minut i już mnie wkurza. Czy te sceny muszą tak przeskakiwać co dwie sekundy?! Epilepsji można dostać....

ocenił(a) serial na 5
mistrzyniF1

a mnie jzu wkurza drewno aktor wesolowski haha

mistrzyniF1

Dokładnie o tym samym pomyślałem

apage82

MISTRZOSTWO TANDETY ;)

apage82

Widać inspirację Chicago FIre, więc może sposób kręcenia też powinni ściągnąć....

Mar_28

dokładnie ale wydaje mi się albo schudł? czego nie można powiedzieć o Olafie.

ocenił(a) serial na 3
Mar_28

Koleś trzaska groźne miny - jest tak groźny, że aż śmieszny! Wesołowski kładzie kolejny serial.

antonego

O losie, co to ma być, zły Casey? :D

mistrzyniF1

- Zostaniesz moja zona?
- Co?

hahahha ;D

errorNSNP

jaki romantyk XD szkoda że z drugiego pokoju nie krzyczał :D

użytkownik usunięty
antonego

Nie wiem co ci się nie podoba. Wygląda na niezłego drania. Prawie się go bałam. :-)

ocenił(a) serial na 3

Ja byłem wręcz przerażony! A na sytuację ekstremalną jaką jest w tym przypadku przerażenie reaguję śmiechem!

użytkownik usunięty
antonego

Bardzo śmieszne.

ocenił(a) serial na 5
antonego

O WLASNIE TO SAMO pomyslame proboje byc grozny ale mu niie wychodzi ..nie mogli np dorocinksiego spoko aktor

ocenił(a) serial na 4
Mar_28

no niestety Wesołowski to tragedia w niemal każdym filmie:(
Jedyne jego dobre epizody w filmach jakie sobie kojarzę to te kiedy zapada w śpiączkę:)

ocenił(a) serial na 3
mistrzyniF1

To takie nowoczesne: ręczna kamera, dynamiczny montaż, takie tam... Jak u Greengrasa w Bourneach ;). Różnica polega na tym, że tamto się ogląda, a z tego się śmieje...

antonego

Coś poszło nie tak.... Jak drugi odcinek będzie tak samo masakryczny to nie oglądam. Szkoda mojego czasu.

ocenił(a) serial na 3
mistrzyniF1

Poszło jak zwykle, niestety...

mistrzyniF1

plus Rosati z połamaną noga, którą wszędzie noszą :D

wladi

Komisarz alex którego zastapili strażacy też wybitnym serialem nie był ale lepiej się oglądało

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones