SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Strażacy

2015 - 2016
45 min.
6,4 4 349
ocen
6,4 10 1 4349
731
chce zobaczyć
Opowieść o strażakach, którzy zmagają się zarówno z problemami zawodowymi, jak i prywatnymi. Więcej Mniej
Strażacy zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Serial w ciekawy sposób opowiada historię z życia strażaków OSP, z wyraźnie nakreślonymi wątkami obyczajowymi i sensacyjnymi, okraszonymi zabawnymi perypetiami nietuzinkowych postaci. To opowieść o pasji i bohaterstwie normalnych ludzi, żyjących obok nas. Opisujący blaski i cienie ich życia codziennego.  Głównym bohaterem jest Adam,Serial w ciekawy sposób opowiada historię z życia strażaków OSP, z wyraźnie nakreślonymi wątkami obyczajowymi i sensacyjnymi, okraszonymi zabawnymi perypetiami nietuzinkowych postaci. To opowieść o pasji i bohaterstwie normalnych ludzi, żyjących obok nas. Opisujący blaski i cienie ich życia codziennego.  Głównym bohaterem jest Adam, który znajdzie się na zakręcie swojego życia. Jego narzeczona wyjeżdża na staż za granicę, a on z Warszawy przenosi się na prowincję, aby mieć styczność z innym życiem. Rozpoczyna pracę w jednostce ochotniczej straży pożarnej i poznaje naczelniczkę tej jednostki. Pomiędzy nimi zaczyna iskrzyć.

studio
Profilm (produkcja wykonawcza) / ATM Grupa S.A. / Telewizja Polska
tytuł oryg.
Strażacy
inne tytuły
Serial kręcono w Żyrardowie i Warszawie (Polska).
Pierwszy sezon serialu był kręcony od 4 sierpnia do listopada 2014 roku, a drugi od 27 października do grudnia 2015 roku.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych