serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Strażacy

2015 - 2016
45m
6,5 4 466
ocen
6,5 10 1 4466
Opowieść o strażakach, którzy zmagają się zarówno z problemami zawodowymi, jak i prywatnymi. więcej mniej
Strażacy zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Serial w ciekawy sposób opowiada historię z życia strażaków OSP, z wyraźnie nakreślonymi wątkami obyczajowymi i sensacyjnymi, okraszonymi zabawnymi perypetiami nietuzinkowych postaci. To opowieść o pasji i bohaterstwie normalnych ludzi, żyjących obok nas. Opisujący blaski i cienie ich życia codziennego.  Głównym bohaterem jest Adam,Serial w ciekawy sposób opowiada historię z życia strażaków OSP, z wyraźnie nakreślonymi wątkami obyczajowymi i sensacyjnymi, okraszonymi zabawnymi perypetiami nietuzinkowych postaci. To opowieść o pasji i bohaterstwie normalnych ludzi, żyjących obok nas. Opisujący blaski i cienie ich życia codziennego.  Głównym bohaterem jest Adam, który znajdzie się na zakręcie swojego życia. Jego narzeczona wyjeżdża na staż za granicę, a on z Warszawy przenosi się na prowincję, aby mieć styczność z innym życiem. Rozpoczyna pracę w jednostce ochotniczej straży pożarnej i poznaje naczelniczkę tej jednostki. Pomiędzy nimi zaczyna iskrzyć.

studio
Profilm (produkcja wykonawcza) / ATM Grupa S.A. / Telewizja Polska
tytuł oryg.
Strażacy
inne tytuły
Serial kręcono w Żyrardowie i Warszawie (Polska).
Pierwszy sezon serialu był kręcony od 4 sierpnia do listopada 2014 roku, a drugi od 27 października do grudnia 2015 roku.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Jeżeli do tego serialu konsultanci byli z PSP, to konsultanci są do wyje*ania ze straży, bo nie mają pojęcia na temat tego co konsultowali.
Błędy:
1. Strażak ma być ogolony. Rozkaz ma być odczytany, bo w rozkazie jest zawarte kto jest dowódcą, kto jest podoficerem, kto jest dyżurnym i kto jest ratownikiem...

Chcecie zobaczyć dobry serial o pracy strażaków ? Polecam obejrzeć "Chicago fire".

Po obejrzeniu trzech odcinków można powiedzieć że to kolejna cienizna zrobiona przez publiczną dla zbicia oglądalności. Kompletny brak realizmu, a strażacy są pokazani w tym serialu na bardzo niezdyscyplinowanych, gburowatych gości którzy tylko bawią się w straż. Swoją dramaturgią każdy odcinek przypomina takie seriale...

więcej

zapowiada się super, mam nadzieję, że utrzyma poziom

boje się że dostanę epilepsji za każdym razem jak trafiam na ten serial…odważny ten montaż…mtv?