PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35863}
7,4 575
ocen
7,4 10 1 575
Strachy
powrót do forum serialu Strachy

[czy w/w jego wersja kinowa] robiły duże wrażenie. Iza była objawieniem. Jej nietuzinkowa uroda, styl aktorstwa czy kariera muzyczna były czymś dziś trudnym do wyobrażenia i powtórzenia dziś. Duży plus za rolę Karewicza i Chamca. 9/10

krdor

Właśnie, trojanowska była rewelacyjnie obsadzona.. dlatego się pytam: jaki pasozyt obecnie zajmuje jej ciało, które uniemożliwia jej naturalne wypowiadanie kwestii i odwodzi ją od prób grania?

ocenił(a) serial na 8
boguslaav

Oj tak dobrze powiedziane! :D Izabelę oglądałam tylko w Klanie i Strachach - teraz mam mętlik w głowie :P

ocenił(a) serial na 6
boguslaav

dokładnie! aż nie wierzyłam, że to ona :) nie znałam jej rodowego nazwiska, więc wygooglowałam je dla pewności i się okazało, że to jednak ta sama osoba

ocenił(a) serial na 5
ejot

W tym mini-serialu nie gra moim zdaniem jakoś nadzwyczajnie lepiej, niż w "Klanie". Przyzwoita rola ale to podobny poziom. Ona ciągle gra swoje tylko, że kiedyś dostawała lepsze teksty... i to jest ta różnica.

mike_ainsel

Tak myślałem.
Jej teatralna maniera w,, Klanie" zawsze była odpychająca.
Chociaż ludzie ją bronili twierdząc na forum,,Klanu", że w ,,Strachach" grała lepiej to niestety ciężko w to uwierzyć.
Też uważam że rolę miała lepszą, jednak poziom aktorstwa reprezentowała ten sam:-(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones