PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750359}
8,3 288 087
ocen
8,3 10 1 288087
7,3 39
ocen krytyków
Stranger Things
powrót do forum serialu Stranger Things

Pierwszy doskonały drugi dobry a trzeci schematyczny i przewidywalny. Żli i brzydcy rosjanie nie są sobie poradzić z garstką dzieciaków....schematy z lat 80 tych ale przeniesione w skali 1:1 i raczej z filmów z Rambo czy Seagalem. Końcówka nudna do bólu. Można było zrobić 1 i 2 doskonałe a jednocześnie w klimacie Spielberga ala E.T czy Bliskie Spotkania... to i można było zrobić 3 sezon. Znudzili mnie żli, głupi i naiwni rosjanie biegający bez składu i ładu. Swoją droga ciekawe jakby to byli nasi żołnierze....jakie byłoby wrażenie. nawet moda jak wraca to nie jest w dokładnie taka sama. Nie robi się horrorów w schematach lat 80tych bo to już widzieliśmy dzieciątki razy. Końcówka po napisach banalna, to już było nawet nie wiem ile razy. Filmy E.T czy Gremliny ogłądałem w kinie, ale to było dawno temu. Serial przeładowany muzyką z lat 80tych która świetnie że oddawała klimat , tyle że za dużo....co chwila jakiś utwór jakby po sezonie chcieli wydac 2 plytowy album z tego sezonu. generalnie 3 najsłabszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones