Stranger Things (2016)
Stranger Things: Sezon 4 Stranger Things sezon 4, odcinek 7
odcinek Stranger Things (2016)

Rozdział siódmy: Masakra w laboratorium

Chapter Seven: The Massacre at Hawkins Lab 1h 38m
8,7 2 485
ocen
8,7 10 1 2485
Stranger Things
powrót do forum s4e7

Przepięknie nakręcony i napisany ten odcinek, te przejścia z Teamem Hawkins między normalnym światem a Upside Down, ZWŁASZCZA TA SCENA Z ROWERAMI!!!!! Jak zawsze znakomity sam Team Hawkins (zdecydowanie moja ulubiona drużyna całego serialu) NO I FENOMENALNY Jamie Campbell Bower jako Peter Ballard/Vecna. Jego przemowa, mimika twarzy, ogólna gra aktorska, niepokojąca acz świetna kreacja, zdecydowanie mój ulubiony villain z całego serialu. Choć spodziewałem się że Peter to Vecna to fakt że to jeszcze 001 i syn Victora oraz że ogólnie zawsze był pokręcony mocno mnie zaskoczył. Perfekcyjne połączenie z 1 sezonem i w sumie z całym Upside Down od początku. Emocje czułem przez cały czas. Błagam tylko niech uda się im uratować Nancy, naprawdę bardzo ją polubiłem w tym sezonie i nie chciałbym żeby zginęła. Fajnie też że w pewnym sensie doszli do częściowej konkluzji w wątku Hopper-Joyce-Murray, spotkanie Hoppera i Joyce urocze, aczkolwiek oczywiście samo "odbicie" i akcja Joyce i Murraya wyszły mocno absurdalnie ale no cóż......w tym wszystkim KOMPLETNIE szczerze zapomniałem że Mike, Will i Jonathan wogóle istnieją w tym sezonie i wcale mi to nie przeszkadza, tak bardzo mnie ten wątek ich i postacie nie interesują, że nawet dobrze że w tym odcinku z nich zrezygnowali a odcinek okazał się (jak na razie) najlepszym sezonu! Cała przemowa i opowieść Petera to zdecydowanie jedna z moich TOP ukochanych scen i momentów w całym ST. Nie mogę doczekać się już 2 ostatnich odcinków. Najbardziej boję się tego z kim będziemy zmuszeni się pożegnać i cały czas mam jakieś OGROMNE obawy że padnie między innymi na Steve'a :( poryczałbym się na śmierci każdego z Teamu Hawkins mniej już bardziej.....pokochałem tą drużynę w tym sezonie, ich interakcje i tego że każdy się przykładał do odkrycia tajemnicy i prawdy związanej z postacią Vecny...........nie jestem gotowy na pożegnanie się jeszcze z żadnym z nich D: ...........co do Ekipy Mike'a.....cóż......są mi chyba na obecny moment obojętni, skoro wręcz zapominam o ich istnieniu. Sam sezon chyba będzie moim ulubionym po sezonie 1. Totalnie moje klimaty, jeśli 2 ostatnie odcinki będą najlepsze z sezonu to oceniam sezon na 10/10 <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones