PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=134618}

Strefa mroku

The Twilight Zone
7,9 2 050
ocen
7,9 10 1 2050
Strefa mroku
powrót do forum serialu Strefa mroku

Ciekawe czy Telewizja Polska raczy kiedyś wyemitować ten serial jak również Twilight Zone - Strefę Mroku - Roda Serling`a? Chyba nigdy. Wolą męczyć serialami warszawskimi typu M jak miłość lub Plebania. Smutny los polskiego telewidza. Płaćmy dalej chętnie abonament za to dziadostwo!
Pozdrawiam!

ocenił(a) serial na 10
miroalien1973

Właśnie między innymi z tego powodu kupuję filmy na DVD, a nie oglądam telewizję.

miroalien1973

zgadzam się ! Musi być "klan" inne badziewia , mogliby się wziąć jacyś młodzi reżyserzy za zrobienie czegoś w podobnym stylu w Polsce. Chodzi mi o suspens

SzalonyHeniek

popieram, telewizji polskiej nie ogladam juz ponad 5 lat i dobrze mi z tym..........a Twilight Zone jest naprawde super!!

użytkownik usunięty
miroalien1973

TP puściła ten serial - tylko dawno, daaaawno temu. Canal+ był jako drugi. Szkoda tylko, ze nie powtórzyli :)

no właśnie tak zastanawiam się czy ten serial kiedyś był grany w niedziele na tvp2 tak koło 19, bo już od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie co to mógł być za serial?

użytkownik usunięty
aszgil

Szczerze mówiąc, nie powiem Ci na 100%. Był puszczany w niedzielę, ale czy na jedynce, czy dwójce, ani o której godzinie, nie pamiętam. Bardzo dawno temu to było :)

Bardzo dawno to lata 70 czy 80?

użytkownik usunięty
Arkadiusz_N

Na pewno się 70 ;) Raczej 80, i to końcówka...

Na 100% późnie 80-te, bo go oglądałem, a urodziłem się w 1978.
Tyle, że nie wiem czy to ta seria czy raczej ta z lat 80-tych.

miroalien1973

A teraz chwila wysiłku intelektualnego?
Dlaczego TV puszcza TAKIE seriale?
Bo taka jest przeważająca publiczność?

miroalien1973

miroalien1973 nie rozpaczaj przecież nie musisz oglądać telewizji - jak jesteś normalny to sobie poradzisz jak nie to skocz z dachu jednego nihilisty mniej

miroalien1973

mam juz trochę lat a nie pamiętam zeby w jakiejkolwiek polskiej telewizji emitowano ten serial. Rod Serling był genialny, facet stworzył scenariusze które są jedynie powielanie przez jego następców. Jedyna ich przewaga to większe możliwosci techniczne producentów ale pomysły wciąż odwołują się do pierwotnej Strefy Mroku

miroalien1973

Nie lepiej sobie włączyć to co się chce i kiedy się chce? Dla mnie telewizja mogłaby nie istnieć i bardziej obchodzi mnie zeszłoroczny śnieg niż to co tam leci.

herbatkowy

:) To zależy bo akurat to co mnie ciekawi leciało też w TV, to co oglądem w necie mógłbym wyliczyć na palcach obu rąk a to że urodziłem się 95 gdzie jeszcze jednak telewizja była głównym wyborem zapewne też miało na mnie wpływ :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones