serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Strefa mroku

The Twilight Zone
1959 - 1964
51 min.
7,9 2 015
ocen
7,9 10 1 2015
Nowatorski serial antologiczny Roda Serlinga skupia się na zwyczajnych ludziach, którzy niespodziewanie znajdują się w niezwykłych, najczęściej nadprzyrodzonych,... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Strefa mroku zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

Emmy
Serial zdobył 3 nagrody Emmy, 5 innych nagród oraz 10 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody
7 wspaniałych
Serialowe czołówki
Które seriale mają najlepsze czołówki? Czym charakteryzuje się dobry opening? Przyglądamy się takim serialom jak m.in. "Rodzina Soprano", "Simpsonowie" czy "American Horror Story" i próbujemy odpowiedzieć na pytanie: jakie są najlepsze serialowe czołówki w historii? Wybiera Jakub Popielecki.  2018-12-16T11:42:06 PT9M34S https://fwcdn.pl/webv/87/32/48732/a1.48732.4.jpg https://fwcdn.pl/video/magnificent_seven/7wsp_czolowki.vp9.480p.webm

Nowatorski serial antologiczny Roda Serlinga skupia się na zwyczajnych ludziach, którzy niespodziewanie znajdują się w niezwykłych, najczęściej nadprzyrodzonych, sytuacjach. Opowieści najczęściej zakończone są ironicznym zwrotem akcji, w wyniku którego winny zostaje ukarany.

na podstawie
Henry Kuttner (opowiadanie) /
studio
Cayuga Productions / Columbia Broadcasting System (CBS) (współudział)
tytuł oryg.
The Twilight Zone
inne tytuły
Twilight Zone (tytuł wznowienia) USA
The Twilight Zone: The Original Series Australia
więcej
Serial kręcono w Metro-Goldwyn-Mayer Studios w Culver City (stan Kalifornia, USA).
Stacja CBS chciała, by narratorem był Orson Welles, jednak jego żądania finansowe okazały się zbyt wygórowane.
Rod Serling ogłosił, żeby kto tylko chce napisał scenariusz do serialu. Otrzymał około 14000 scenariuszy od najróżniejszych osób, z czego przeczytał ok. 500, z których tylko dwa okazały się dla niego interesujące.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych