filmweb.pl
Zaloguj się
filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Filmy w TV
Nagrody
Newsy
Recenzje
Publicystyka
Filmweb poleca
Programy Filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Seriale w TV
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Listy
Nowość
Mój Filmweb
Aktywność (oceny znajomych)
rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
VOD
Zobacz wszystkie VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Kino
TV
program TV
lista programów
chcę zobaczyć
TV
program TV
lista programów
chcę zobaczyć
Studio
Opinie
Studio
The Studio
2025 -
Strona serialu
Nowość
Listy
(36)
pełna obsada
(156)
odcinki
(11)
Oceny krytyków
(0)
Oglądaj online
Ciekawostki
(2)
Recenzje
(1)
Nagrody
(61)
Forum
wideo
(5)
zdjęcia
(69)
plakaty
(9)
najlepsze odcinki
najlepsze sezony
Opisy
(1)
Newsy
(17)
Studio
/serial/Studio-2025-10066117
2025
Ozze
9
Seth Rogen ma na koncie produkcje dobre, ma produkcje słabe, teraz dorzuca do filmografii myśle swoje opus magnum, przezabawny, poruszający współczesne problemy
czytaj dalej
nclmeister
10
Cudo. Wspaniała satyra na Hollywood, nikt nigdy nie zrobił lepszej. Ma momenty wręcz ikoniczne, a ile razy ryłem ze śmiechu to nie zliczę.
czytaj dalej
piechocki_piotr1
9
thank you sal saperstein
czytaj dalej
Bartek Szukiel
10
Seth & Evan łączą satyrę na hollywood z kinofilskim fanservicem. Razem redefiniują seriale telewizyjne. Każdy odcinek kończy mocna puenta. Nie mogło być lepiej. Movies!
czytaj dalej
homeless dogs
8
Z miłości do kina.
czytaj dalej
Adam Rutka
8
bardzo dobre, a nawet nie lubię filmów
czytaj dalej
siedem
7
Całość.
czytaj dalej
Krzysztof Michalowski
9
Setha Rogena list miłosny do kina. dawno się tak dobrze nie bawiłem.
czytaj dalej
Krzysztof Czapla
8
Nie ma tu ani jednego słabego odcinka. No i w końcu, szacunek dla Setha Rogena się należy za stworzenie wyśmienitej satyry. Nikt nie czekał - każdy potrzebował.
czytaj dalej
JUrek Jeży
9
Kochasz Kino? Musisz to zobaczyć. Scorsese w pierwszym odcinku wymiata 😆 Doskonała satyra.
czytaj dalej
alan_alan
10
1odc perfekcja, idealny dla mnie, humor, kpina, świat, długie ujęcia i muzyka robią ahhh, kurcze po jednym odc chce juz 10<3 dać.top kilka najlepszych seriali. Obejrzane drugi raz i 9 odc to jeden z najśmieszniejszych momentów na ekranie jaki widziałem i utrzymuje ocenę w ogóle dałbym 11 idealny w swoim gatunku
czytaj dalej
Magda Wółkiewicz
8
Cudowna satyra na współczesne Hollywood. Dawno tak się nie uśmiałam. Czekam na kolejny sezon. Btw Thank You Sal Saperstein
czytaj dalej
M4troo
10
Serial dekady
czytaj dalej
dorotagniedziejko1998
8
jak robić film o kool aidzie, to tylko w wersji Scorsese, a nie jakiś slop #justiceforMarty
czytaj dalej
Maciej Kuta
10
Nie ma innej oceny <3 Niech kręcą tego tyle co Ekipy i jeszcze więcej. Obowiązkowo dla wszystkich fanów kina
czytaj dalej
Piotr Andrzej
10
Stężenie miłości do kina na metr taśmy filmowej przekracza wszelkie standardy, a styl kręcenia, pióro, obsada i wybrane odcinki to najczystsze arcydzieła.
czytaj dalej
Maria Górska
10
to jest najsmieszniejsza rzecz jaka widzialam od lat kocham setha rogena (smash)
czytaj dalej
Mikos Zemeckis
10
Sto gwiazdek, majtki obsikane na finale
czytaj dalej
Piotr Piskozub
9
Movies! Movies! Już Scorsese przewrócił mi mózg na drugą stronę, ale dwa ostatnie odcinki mogły mnie zabić. Hollywood na grzybach - zakochałem się.
czytaj dalej
Machynia Krzysztof
8
Pożarłem w jeden wieczór. Komediowo to nie mój żywioł ale ta konwencja i pomysłowość pokazuje że Seth Rogen ma coś ciekawego do powiedzenia niż żarty o kupie. (Odcinek 4 i 8 rządzą!)
czytaj dalej
Kniaz4815
7
"Gracz" Altmana to nie jest choć Griffin Mill obecny. Mimo wszystko nieźle się oglądało.
czytaj dalej
Małgorzata Krajewska
9
Wspaniały! Czekam na 2 sezon :)
czytaj dalej
szczepan600
5
"Prawda" o fabryce snów napisana przez tkaczy owych snów. Fascynujący jest fakt, że serial starający się pokazać hipokryzję hollywood i maskę jaką wkładają kolejni milionerzy i miliarderzy by udawać zwykłych ziomeczków jest... częścią tej maski. Hollycentryczny wykwit mający udawać coś dla kinofilów. Nie brakuje rozmachu i kilku udanych żartów. Liczne cameo są milutkie, ale finalnie, to po prostu pusty emocjonalnie, nie uwzględniający rozwoju bohaterów i oderwany od rzeczywistości zbiór skeczy. Kumam konwencję, ale nawet w niej super gdybym nie musiał ekstremalnie zawieszać niewiary, a poziom satyry nie sprowadzał się do oczywistych komentarzy. Chyba największe, serialowe rozczarowanie roku.
czytaj dalej
Julia Szymik
9
Ostatni odcinek top
czytaj dalej
Karol rajner
9
Niespodziewalem się, że to będzie aż tak intensywne, blyskotliwe, zabawne i po prostu genialne! Ten serial to spelnienie marzeń chyba każdego milośnika kina. Mistrzostwo świata. Gdyby dodać tu trochę więcej dramatu (podobnie jak np. w Tedzie Lasso), to bylaby dycha.
czytaj dalej
1
2
3
...
6
Popularne na VOD
Za wszelką cenę
Opinie
Wdowia zatoka
Opinie
Ród smoka
Opinie
Zobacz popularne na VOD