PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779456}

Sukcesja

Succession
8,4 42 694
oceny
8,4 10 1 42694
9,2 39
ocen krytyków
Sukcesja
powrót do forum serialu Sukcesja

nie miałam pojęcia, dlaczego wszyscy zachłystują się tym serialem, poza tym, że technicznie poprawny, ale mam pewne podejrzenia, że serial się podoba, bo każdy chciałby uszczknąć kawałek logana i napić się wina, które w karcie nie ma ceny, bo jest nieprzyzwoicie drogie...
zauważyłam kilka niuansów, na przykład taki, że staruszek po udarze, ujmując rękę córki, usiłował ją włożyć sobie pod kołdrę i zapewne z wiadomego powodu - córka uciekła z obrzydzeniem; wkurzony na dzieciaka ten sam staruszek walnął zapewne wnuka z powodów wychowawczych; kształtował więc wszystkich na podobne do siebie kanalie; w dialogach jest więcej ru**ania niż innych informacji - każdy każdego, i w każdych okolicznościach, bez względu na używany narząd, ru**a;
a wszystko dlatego, żeby zarobić jeszcze więcej, nie stracić firmy, wyru**ać innych i zapewne z powodu ceny akcji; ach, ci amerykańscy potentaci...
naprawdę było mi niedobrze podczas seansów,
jakie powinnam mieć refleksje na zakończenie sezonu pierwszego? na pewno nie obejrzę drugiego - wystarczy, a moja rodzina w porównaniu była niemal bez skazy i całe szczęście, bo za żadną kasę nie chciałabym tej z filmu - nawet za całą kasę Bezosów i im podobnych

ocenił(a) serial na 5
sahara_filmweb

Sukcesja to serial o snobach i dla snobów ,z jednym biznesmenem snobem w roli głównej. Ja obejrzałem dwa sezony ,ale za wiele z drugiego nie wynikło więc nic nie straciłaś. Choć szykuje się chyba nawet trzeci ,który osobiście sobie odpuszczę jeśli wyjdzie ,szkoda na takie dzieła czasu przede wszystkim ,pieniędzy w drugiej kolejności.

ocenił(a) serial na 1
Pawel_Turulski

Pełna zgoda. Z tym, że snob niekoniecznie musi być kanalia, a idąc tropem twojego rozumowania powiedziałabym, że to serial o kanaliach dla kanalii :) Pozdrawiam.

sahara_filmweb

W pełni się zgadzam. Drugi sezon kończę, ... kończę i nie wiem czy skończę. Jak dla mnie prostacki film o plastikowych przygłupich postaciach. Rozwalają mnie watki biznesowe - połączenia spółek w tydzień itp ... wszystko to jest sztuczne i bezsensowne. Jeśli ktoś chce coś wartościowego obejrzeć to "Na cały głos" - o niebo lepsze.

sahara_filmweb

Mam podobne odczucia. Pierwszy odcinek zaciekawienie, drugi zobaczymy jak się rozwinie, trzeci dalej nic ciekawego. Do tego ten rynsztokowy język i debilne odzywki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones