PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=217344}

Superświnka

Tonde Būrin
7,0 2 488
ocen
7,0 10 1 2488
Superświnka
powrót do forum serialu Superświnka

Taka niby kreskówka dla dzieciaków, ale absolutnie słodka i zabawna. Broń Boże, super ambitne kino dla koneserów i w tym cały urok :) Swego czasu seans Superświnki był dla mnie odprężaczem po powrocie do domu :}

zyrafa

Boska bajka !!!! Szkoda że nie ma jej w telewizji ;/;/ TVnmógłby ją ponownie wyemitować ....

ocenił(a) serial na 9
unikalna

Superrrr, super to było!! Kochałam tę bajkę!!! I było mi bardzo smutno kiedy seria się skończyła........ ;(

untitled

super super pig, super super pig ;P EXTra baja z dzieciństwa ;p

ocenił(a) serial na 8
zyrafa

"...Dzięki mocy planety Kwiiiiik! " xD xD xD ;)

zyrafa

Tym textem "Ogonek i ryjek...." latam po sql z moja przyjaciółką i wszyscy wiedzą że to my;p...no jeszcze jak sie pytaja co nam odwala to odpowiedź brzmi - noo jak to co??SAILOR MOON!!(wiem nie ta bajka, ale to całe nasze dzieciństwo). No to sie pytają- o co wam choidzi a my- "Zespół R walczy w słóżbuie zła!więc poddaj się, lub do walki stań!"(hehe...to z pokemonów;p;p...ale tą akóar bliżej znamy;p"

użytkownik usunięty
anula_lol

Niech mi ktoś napisze całą tą jej śmieszną formułkę xDD

Ogonek i ryjek są moim orężem.
Prawdą i rozumem zło przezwyciężę,
Dzięki mocy planety Kwiiiik!

Proszę bardzo ;)

anula_lol

Trochę późno, ale... Zamiast tych tekstów powinnyście poćwiczyć ortografię ;)

zyrafa

Rzeczywiście! Ta bajka była świetna!! A Pamiętacie jak się skończył ostatni odcinek? Bo coś kojarzę, że smutno, ale nie mogę sobie przypomnieć.

Dziewczynka_bez_zapalek

wiem, ze wybrała postać człowieka chyba. bo ją zobaczyli że ona to świnka

ale czy to jest to, to nie wiem

ocenił(a) serial na 10
Dziewczynka_bez_zapalek

Jeżeli dobrze pamiętam, to akcja była taka, że główna bohaterka musiała zamienić się na oczach przyjaciół i przez to miała zostać Superświnką już na zawsze. Ostatecznie jednak zebrała wystarczającą liczbę pereł (a dzięki perłom mogła wybrać, kim chce zostać) i pozwolono jej wrócić do swej pierwotnej postaci.

Szczegółów nie pamiętam, bo było to dość dawno, ale serial animowany pierwsza klasa :D

Dziewczynka_bez_zapalek

Akurat pamiętam końcówkę serialu. To była kilkuodcinka historia o tym, jak demon z innego wymiaru się wydostał i potrafił wnikać w różne rzeczy typu samochód czy koparkę i siać zamęt. Była sytuacja, że Kassie musiała zmienić się w Superświnkę przed przyjaciółmi, co oznaczało, że pozostanie nią na zawsze. Po pokonaniu demona zebrała wystarczająco dużo pereł, by móc się zmienić, w kogokolwiek chce, więc zażyczyła sobie wrócić do swojej ludzkiej postaci. Raczej od tamtej pory nigdy więcej nie była Superświnką.

Dziewczynka_bez_zapalek

A co się stało z Iggy? Tą żółtą świnką? Ona chyba odeszła, kiedy ona wolała zostać człowiekiem, tak?

zyrafa

BAJKOWE KINO!

a ja byłam najlepsza bo babcia mi załatwiła taką plastikową skakankę co ona
miała.
i jestem pewna, że gdzieś jeszcze leży ;D

ocenił(a) serial na 8
szizolka

Hehe, też kochałam tą kreskówkę.
Zaczepista świnka z niej była.
A z tego zawołania "Ogonek i ryjek są moim orężem" - do dzisiaj kwiczęXD
Słodkie.

WhiteDemon

A nie wie ktos gdzie mozna obejrzeć Super swinkę ?

kim777

JA MAM NA DVD

ocenił(a) serial na 8
robaczek1988

poważnie? byłbym zainteresowany!

ck.

Pamiętam ostatni odcinek, kiedy wyszło na jaw kim ta dziewczyna jest naprawdę.

ck.

tak po polsku

ocenił(a) serial na 8
robaczek1988

istnieje możliwość otrzymania dvd z serialem? pokryję koszta przesyłki

robaczek1988

proszę, wrzuć choć jeden fragment, żeby wszyscy mogli sobie przypomnieć dubbing.. albo sam opening ;D

pewupe

Co japońskie to najfajniejsze
nie bajka tylko anime!!

kim777

Także mam tą pozycję na płytkach DVD. Zgrywałam jeszcze za czasów TVN i FoxKids, jeszcze na legendarnych VHSach. Jakby co to PW.

ocenił(a) serial na 8
DiscoStu

nie mogę odezwać się na PW bo brak recenzji itp. napisz na maila: vampirek1_at_tlen.pl l z pewnością się dogadamy :)

DiscoStu

Witam
Mam prośbę,czy któryś z użytkowników(mający min. 10 punktów na filmweb) mógłby dowiedzieć się o adres e-mail użytkownika DiscoStu?Ja niestety nie mogę ponieważ mam zero punktów( a żeby wysłać wiadomość potrzebne jest co najmniej 10) :(.Będe bardzo wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam

Arktik23

backtothechildhood at yahoo peel

ocenił(a) serial na 7
DiscoStu

http://www.youtube.com/watch?v=flJiMaBdzMo jest na youtube ; D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones