PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=843743}

Superman i Lois

Superman and Lois
7,0 2 376
ocen
7,0 10 1 2376
Superman i Lois
powrót do forum serialu Superman i Lois

[PYTANIE DO FANÓW ARROVERSE] -Sam takim jestem ale nie oglądam Supergirl i batwoman a że Supek do tej pierwszej się jakoś tam odnosi mam pytanie. Czy on istnieje teraz na tej samej ziemi co Flash np?? Kara był na innej ziemi ale po ostatnim evencie ewidentnie jej ziemia scaliła się z tą główną - Ziemią Olivera i Barryego. Więc skoro ona jest z reszta ekipy w jednym świecie wychodziło by na to że ten serial dzieje się w tym samym uniwersum co reszta seriali CW w przeciwieństwie np do TITANSÓW. Stargirl które jednak nadal pozostały autonomiczne. Ja nie mówię że to źle mnie wręcz to cieszy. Bo jak nie beda sie widywać co drugi odcinek a raz na te 2 sezony nasz super maczo wystąpi w Mega super ultra crossoverze to ja się nie obrażę ;) ;) Chciałbym po prostu rozwiać wątpliwości - KTOŚ? COŚ??

mordarg

nie znam odpowiedzi na to pytanie ale chciałbym zwrócić uwagę na jeszcze jedną rzecz . Podczas kryzysu gdzie połączyły się ziemie dzieci były niemowlakami teraz już nastolatki. Więc albo flash coś namieszał z czasem albo serial toczy się w przyszłości.

damian788

A ciekawe spostrzeżenie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones