PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750300}

Sygnał

Si-geu-neol
8,1 483
oceny
8,1 10 1 483
Sygnał
powrót do forum serialu Sygnał

OPIS

ocenił(a) serial na 10

Park Hae Young (Lee Je Hoon) jest typem złego gliniarza, który był wyjątkowo buntowniczym nastolatkiem. Z powodu bardzo złych doświadczeń, jakich doznał w starciu z organami władzy, zapałał szczerą nienawiścią do wszystkich policjantów. Mimo wszystko kończy właśnie jako glina, który jednak zamiast wykonywać swą pracę obrońcy prawa, sprzedaje tabloidom informacje dotyczące celebrytów. Do Hae Younga w dziale spraw nierozwiązanych dołącza Cha Soo Hyun (Kim Hye Soo), policjantka z 15-letnim stażem o strasznie wybuchowym temperamencie. Ich umiejętności zdają się marnować, aż do czasu, gdy w magazynie policyjnym ze starego walkie-talkie słychać głos mężczyzny..
Jest to "dramowa" wersja słynnego filmu kryminalnego z 2003 roku "Salinui chueok" (Memories of Murder), który opowiadał autentyczną historię seryjnego mordercy, którego nigdy nie złapano..

Baby_Black27

Z tym walkie talkie to przesadzili. Zresztą ja dzisiaj obejrzalam 4 odcinek i ten watęk z Memories of Murder chyba sie zakonczyl .W nastepnych odcinkach beda rozwiązywali inne stare sprawy?

ocenił(a) serial na 10
Justyna_0288

tak, tylko w kilku pierwszych epach jest ten wątek :) opis zerżnęłam z jakejś stronki i wkleiłam tu zanim obejrzałam całą drame

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones