serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Szaleję za tobą

Mad About You
1992 - 1999
22m
6,9 736
ocen
6,9 10 1 736
Jaime (Helent Hunt) i Paul Buchman (Paul Reiser) są młodą parą małżeńską z pięciomiesięcznym stażem, która mieszka w mieście. Żyją razem w apartamencie na Manhattanie,... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Szaleję za tobą zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

Złoty Glob
Serial zdobył 4 nagrody Złoty Glob, 14 innych nagród oraz 53 nominacje
Sprawdź wszystkie nagrody

Jaime (Helent Hunt) i Paul Buchman (Paul Reiser) są młodą parą małżeńską z pięciomiesięcznym stażem, która mieszka w mieście. Żyją razem w apartamencie na Manhattanie, lecz nie jest to rzecz łatwa. Oboje są bardzo nerwowi, jednak na różne sposoby. Paul jest twórcą filmów dokumentarnych, jest on czarującym i kreatywnym, a także ostrożnym iJaime (Helent Hunt) i Paul Buchman (Paul Reiser) są młodą parą małżeńską z pięciomiesięcznym stażem, która mieszka w mieście. Żyją razem w apartamencie na Manhattanie, lecz nie jest to rzecz łatwa. Oboje są bardzo nerwowi, jednak na różne sposoby. Paul jest twórcą filmów dokumentarnych, jest on czarującym i kreatywnym, a także ostrożnym i analizującym wszystko mężczyzną. Jaime jest bardziej wyzwoloną osobą z szaloną duszą, lecz jako ekspert od public relations w codziennej walce o przestrzeń ma także wiele dyskomfortu. Siostra Jaime, Lisa Stemple (Anne Ramsay) często ich odwiedza, tak jak ich przyjaciele Mark Devanow (Richard Kind), jego żona Fran (Leila Kenzle) i kuzyn Paula, Ira Buchman (John Pankow). Lecz nie są to jedyne osoby, które odwiedzają państwa Buchmanów. W każdym odcinku pojawiają się różne postacie, np. hałaśliwi sąsiedzi, zabawny spacerowicz wyprowadzający psy czy członkowie rodziny.

studio
In Front Productions / Nuance Productions / TriStar Television
tytuł oryg.
Mad About You
inne tytuły
Serial był kręcony w Culver City (Kalifornia, USA).
O rolę Jamie Stemple Buchman starała się Teri Hatcher. Dotarła aż do etapu zdjęć próbnych, lecz główną rolę dostała Helen Hunt.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Zawsze mnie ciekawiło na czym polego rzecz między Ursulą z "Szaleję za tobą" a Phoebe (i Ursulą, jej bliźniaczką) z "Przyjaciół". Czyżby jakiś żart scenarzystów?

Czy da się znaleźć ten serial na jakiejś platformie internetowej albo gdziekolwiek online?

Całkiem fajny serial...

ocenił(a) serial na 10

Serial jest przyprawiony dobrym poczuciem humoru, czego ostatnimi czasy brakuje.. aktorzy wzbudzają emocje..a chyba o to chodzi !? :) Mam nadzieje ,że jeszcze kiedyś będzie nam dane zasiąść przed ekranem i podziwiać sympatyczną parę... !! :)

re:mini.scencje

ocenił(a) serial na 7

pilot zobaczyłem, resztę pozostawiam w szufladce mej pamięci, tej ładnej, tej z napisem: tvp prehistoria, megahity z satelity, polsat, czasy dawienne, era przedinternetowa, nie wstrząsać ni wyciągać, niech pleśnieje i się kurzy..

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/serial-szaleje-za-toba-zwiastun-premiera-o pinie