PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119859}

Szkoła na fali

Breaker High
7,0 2 522
oceny
7,0 10 1 2522
6,0 2
oceny krytyków
Szkoła na fali
powrót do forum serialu Szkoła na fali

Breaker High

ocenił(a) serial na 10

Próbuje skompletować nazwy poszczególnych odcinków tego fajnego serialu.
Spis odcinków w Wikipedii czy na innych stronach nie ma rzeczywistego ciągu.
Jak znajdę trochę czasu muszę koniecznie posegregować poszczególne odcinki Breaker
High z VHS na DVD po czym wrzucę na YOU TUBE !!!!
Pozdrawiam fanów Breaker HIgh !!!!!!

marinabella

No wreszcie jakaś miła wiadomość, po tylu latach poszukiwań tego serialu!
Byłbym dozgonnie wdzięczny, za Twoją wrzutkę na YT! Co prawda jest tam kilka odcinków, no ale niestety zbyt mało aby zaspokoić głód fana Liceum na Morzu :( Chciałbym raz jeszcze obejrzeć ten serial, przypomnieć sobie wspaniałe lata dzieciństwa!
Będę aktywnie obserwować tą dyskusję, raz jeszcze wielkie dzięki!

ocenił(a) serial na 10
LukeAshby

Spoko, jak mi czas i praca pozwolą. No i jeden minus bo nie mam wszystkich odcinków !!!!!
Mam zaledwie 32 odcinki tego fajnego serialu !!! Pozdrawiam !!

ocenił(a) serial na 10
marinabella

Jakie postaci i odcinek z Breaker High lubicie najbardziej ???
Mój to Sean Hamlon przekomiczny hipochnodryk z Chicago który ujął mnie swym zabawnym poczuciem humoru. A odcinek Dziennik pokładowy kiedy to Sean ratował statek i ludzkość przed najazdem zielonych z ufo.
Dobra wiadomość udało mi się przegrać serial z VHS na DVD, troszkę chorowałam ostatnio i gotowe, obiecuję już nie długo wrzucić na You Tube jakiś odcinek !!! Nie wiem jak to wyjdzie bo jakość filmików kiepska, ale zobaczymy. Do zobaczenia wkrótce i miłego dnia wszystkim fanom Breaker High !!!

marinabella

Heh to jak z tymi odcinkami? :)

ocenił(a) serial na 10
marinabella

Witam.
Od pewnego czasu poszukuję odcinków "Liceum na morzu" po polsku. Jeśli posiada Pani wersję nagraną z Fox Kids (a nie TVP) to z chęcią odkupiłbym od Pani te odcinki. Jesli ma Pani problemy ze zgraniem, to mogę zaproponować swoją pomoc. Mam nagrywarkę DVD, więc nagranie z VHS będzie w takiej samej jakości obrazu jak i dźwieku. W trybie nagrywania SP na standardowej płytce DVD zmieszczą sie około 2 godziny nagrań, czyli jakieś 4 odcinki "Liceum na morzu" zakładając, że odcinki sa niepoucinane i każdy z nich ma nie więcej niż 30 min. Byłbym wdzięczny za odzew, bo serialu nie widziałem już ponad 10 lat, a mam z nim miłe wspomnienia.

Prosiłbym o odpowiedź na maila:
dezerter_poczta@op.pl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones