PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=540333}
5,7 14 384
oceny
5,7 10 1 14384
Szpilki na Giewoncie
powrót do forum serialu Szpilki na Giewoncie

Jako że należę do fanek tego serialu zwracam się do Was wszystkich z pytaniem, czy nie warto zawalczyć o kontynuację? Od razu zaznaczam, że pytanie to kieruję do tych, którzy, tak jak ja, tęsknią za tym serialem, a nie do tych, którzy go nie trawią, bo nie mam ochoty czytać wypowiedzi 'haterów' pod tym postem. Założę fanpage na fb, później zainteresujemy tym media i tv Polsat, bo dlaczego nie? Może akurat nam się uda :) ale wcześniej musze wiedzięc, czy mogę liczyć na Waszą pomoc :)

ocenił(a) serial na 10
kasiek93

JA, JAK NAJBARDZIEJ POPIERAM. RÓWNIEŻ CHCIAŁABYM KONTYNUACJI. BYŁABYM MEGA SZCZĘŚLIWA GDYBY NAKRĘCILI KOLEJNE ODCINKI, A JESZCZE BARDZIEJ CIESZYŁABYM SIĘ, GDYBY MAGDA SCHEJBAL WRÓCIŁA!! :)

Zielona22

Wiesz co to może daj mi jakieś namiary na siebie, to pogadamy prywatnie, gg albo coś tam :)

ocenił(a) serial na 10
kasiek93

No to i ja się dołączam do tego :) i co do Magdaleny Schejbal też się zgadzam :)

kasiek93

już myślałam że nie będzie nikogo chętnego :) jak jeszcze troche nas przybędzie to od razu zakładam odpowiedniego fapejdza, powiedzcie znajomym :)

kasiek93

https://www.facebook.com/events/143285192499568/ Lubcie i dodawajcie znajomych :)

ocenił(a) serial na 10
kasiek93

Ja fb niestety nie mam, ale jeśli jest opcja oddania głosu za kogoś, to możecie kliknąć. :))

ocenił(a) serial na 10
kasiek93

Oczywiście jakby wypuścili nowy sezon z Magdą to oglądalność była by bardzo duża, tęsknie za tym i nie chce żeby ten serial podzielił losy kryminalnych bo za tym serialem też bardzo tęsknie.

ocenił(a) serial na 6
lucas1996

świetny był ten serial dopóki magda nie "wyjechała". też tęsknie za tym serialem, uwielbiałam go! niestety, magda i stacja polsatu nie dogadali się co do wynagrodzenia, więc kontynuacji raczej nie będzie. a szkoda bo obejrzałabym premierę, później jeszcze powtórkę, jeszcze jedną i jeszcze jedną...;D

kryminalni ahhh też uwielbiałam! rozplanowałam swój dzień specjalnie tak, aby oglądać powtórki.
Te dwa seriale nigdy mi się nie znudzą. szkoda, że nikt nie planuje ich kontynuacji.
"Wszystko co dobre, kiedyś się kończy"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones