serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

T・P Bon

2024
28m
5,8 10
ocen
5,8 10 1 10
Bon przypadkowo interweniuje w sprawie Patrolu Czasu i wspólnie z agentem Reamem musi ratować niewinnych ludzi z przeszłości, patrząc przy tym, jak toczy się historia. Zobacz pełny opis
T・P Bon zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Jeszcze nikt nie dodał obsady i twórców do tego serialu. Dodaj ich i współtwórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie!
Dodaj obsadę i twórców

Zwykły gimnazjalista Bon Namihira spotyka Ream Stream, członkinię Patrolu Czasu z przyszłości, i tajemniczego stworka Buyoyona. Agenci Patrolu Czasu ratują osoby, które zginęły niefortunną śmiercią, próbując nie zmieniać za bardzo biegu historii. Wspomnienia ludzi, którzy zauważyli Ream i innych agentów podczas misji, są wymazywane.Zwykły gimnazjalista Bon Namihira spotyka Ream Stream, członkinię Patrolu Czasu z przyszłości, i tajemniczego stworka Buyoyona. Agenci Patrolu Czasu ratują osoby, które zginęły niefortunną śmiercią, próbując nie zmieniać za bardzo biegu historii. Wspomnienia ludzi, którzy zauważyli Ream i innych agentów podczas misji, są wymazywane. Jednak z jakiegoś tajemniczego powodu wspomnienia Bona nie zostają zatarte, a on sam zostaje zwerbowany do Patrolu Czasu. Bon i Ream łączą siły, aby zrealizować kolejną misję na pokładzie statku czasu, który może podróżować przez epoki i miejsca. Bon czasami daje się ponieść emocjom, ale dzięki swoim misjom odkrywa, jak żyli zwykli ludzie w różnych epokach. Razem z bohaterami serialu widzowie wybierają się we wspaniałą podróż przez historię ziemi i ludzkości.

dystrybucja
Netflix
studio
Bones
inne tytuły
Na razie nikt nie dodał wątku na forum . Spróbuj swoich sił i podziel się opinią. Możesz być pierwszy!
Dodaj wątek na forum

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones