PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479725}

Tajemnica Amy

The Secret Life of the American Teenager
6,3 4 263
oceny
6,3 10 1 4263
Tajemnica Amy
powrót do forum serialu Tajemnica Amy
ocenił(a) serial na 10
Pachne_Sloncem

Żaden z nich.

aniunia18

dlaczego?

ocenił(a) serial na 7
Pachne_Sloncem

Ricky ;) Ben jak dla mnie jest takim rozpieszczonym dzieciuchem, nagrabi sobie i tylko czeka aż bogaty Tatuś wyciągnie go z tarapatów... A Ricky potrafi zapracować i utrzymać rodzinę, do tego się zmienił... już nie chodzi do łózka z każdą dziewczyną. I jak dla mnie - jest bardziej przystojny niż Ben ;)))

Martulekk

Prawda, że Ben ostatnio zrobił się strasznie irytujący, ale ja jednak mimo wszystko stawiam właśnie na niego. Uważam, że bardziej pasuje do Amy (chociażby dlatego, że ona sama jest irytująca). No i w przeciwieństwie do Ciebie mi bardziej podoba się Ben. :)

ocenił(a) serial na 7
Pachne_Sloncem

tak, to prawda, Amy tez mnie irytuje :D Ale jakoś lubię Ricky'ego, jego uśmiech mnie zniewala :D Ben czasem też jest fajny, jakoś nie polubiłam Dylan - myślę że zwiąże się z tą dziewczyną którą chcą zaadoptować Leo i Camille ;) A Ricky i Amy niech wezmą wreszcie ten ślub bo się stresuję że się rozstaną ;D Troche szkoda że Ashley już tak czesto w tym 5 sezonie nie wystepuje, ta to zawsze wiedziałą co powiedzieć :)

Martulekk

Myślisz, że Ben będzie z Camille? Mnie się wydaje, że między nim i Amy jeszcze nie wszystko skończone :P

ocenił(a) serial na 7
Pachne_Sloncem

Nie, nie, przecież Camille to nowa dziewczyna jego ojca :D Dawna współpracownica ;) Ale z tą dziewczyną... Czemu nie ;p Też mnie się tak wydaje, że coś się wydarzy (z Amy), bo to byłoby zbyt nudne, przewidywalne, a zależy im na widzach ; ) Jesteś ogółem na bieżąco? ;) Wiesz kiedy będzie nowy odcinek ? Bo zeszły skończył się tak tragicznie i się nie mogę doczekać :D

Martulekk

Nie wiem czemu napisałam Camille. :D Miałam na myśli tę dziewczynę, która była prostytutką. :P
Jestem na bieżąco, a koleny odcinek ma być chyba 18/19 Listopada, ale to będzie raczej odcinek specjalny jakiś. Wiem, że w marcu wznowią sezon.

ocenił(a) serial na 7
Pachne_Sloncem

oo Boże, tyle czekania, życia w niepewności... :P Myślę jednak że Jack przeżyje :D

Martulekk

Mogę Ci powiedzieć, że Daren Kagasoff napisał na twitterze coś w stylu "na planie z Gregiem" (Jack), więc chyba jednak przeżyje skoro pojawia się na planie :)

ocenił(a) serial na 7
Pachne_Sloncem

no i miałaś rację, własnie obejrzałam nowy odcinek - PO PROSTU ŚWIETNY ;)

Martulekk

zgadzam się! Jeden z lepszych odcinków moim zdaniem :)

ocenił(a) serial na 7
Pachne_Sloncem

Dla Amy to raczej Ben, nie powinien się uwikłać w przygodę z tą jędzowatą Adrian.

ocenił(a) serial na 7
Hurricane15

No, kompletnie do siebie nie pasowali, ale szkoda mi ich było strasznie, gdy stracili dziecko. Adrian wcale nie jest jędzowata, po prostu... ma charakter : )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones