PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=633726}

Tajemnice Laketop

Top of the Lake
7,1 14 697
ocen
7,1 10 1 14697
7,7 7
ocen krytyków
Tajemnice Laketop
powrót do forum serialu Tajemnice Laketop

W jednej scenie Johnno wspomina, że w więzieniu myślał, że już nigdy nie pokocha kobiety, a w
innej kiedy dowiaduje się, że jest "bratem" Robin, ona się pyta - "to gorsze niż bycie gejem?"... To
jak?

ModernSky

SPOILER. Ja to odebrałem inaczej , gdy Matt powiedział Robin że jest jej ojcem ona chciała uprawiać sex z Johnno który mógł być jej bratem. Ale on nie chciał , więc powiedziała że gorsze niż byciem gejem. Moim zdaniem miała na myśli że chłopak z blond włosami którego podejrzewała że jest ojcem dziecka tej 12 latki , był gejem a mimo wszystko zaliczył sex z 12 l. . Że on jako gej mógł to zrobić a Johnno jako jej brat miał blokadę. Raczej to miała na myśli Robin mówiąc to.

6058145

No tak, mogłoby być tak jak mówisz, ale wszystko rujnuje scena (o której już wspomniałem), gdzie Johnno mówi, że myślał że już nigdy nie pokocha kobiety, gdy był w więzieniu, a warto zauważyć, że było to (chyba na pewno) w tym samym odcinku, w którym Robin spytała się go, czy to gorsze niż bycie gejem... Raczej kierowałbym się w tą stronę...

ocenił(a) serial na 7
ModernSky

Strasznie pokrętna logika. Podtekst pytania Robin był raczej taki, że zakochać się we własnej siostrze i z nią sypiać, jest dużo gorsze (nie moralnie, tylko raczej obciążające psychicznie, ale może i moralnie), niż bycie gejem.

Wcześniejsze wypowiedzi Johnno to po prostu taki zabieg stylistyczny, podkreślający dehumanizację i "nienormalność" tego stanu, w którym się wówczas znajdował.

ocenił(a) serial na 9
Oshin

Dokładnie, skąd pomysł, że był gejem?! Na początku filmu widać go w scenach z kobietami, w pubie, czy jak z namiotu wychodzą i Robin patrzy zgorszona, no a potem przez cały serial uprawiają namiętny seks. Co za pomysł :P Trudno, żeby w więzieniu miał szansę pokochać kobietę...

ocenił(a) serial na 7
ModernSky

on nie powiedział że juz niegdy nie pokocha kobiety a ze myslał ze juz nigdy nie bedzie blisko z kobietą, masz widać kiepskie tłumaczenie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones