PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=633726}

Tajemnice Laketop

Top of the Lake
7,1 14 699
ocen
7,1 10 1 14699
7,7 7
ocen krytyków
Tajemnice Laketop
powrót do forum serialu Tajemnice Laketop

po pierwszym odcinku

ocenił(a) serial na 10

zapowiada się świetnie.,

ocenił(a) serial na 9
tulila

tak, oby wiecej takich seriali. dołączam do moich ulubionych

ocenił(a) serial na 10
nuwol

Nigdzie nie mogę znaleźć polskich napisów do drugiego odcinka. Znalazłam angielskie, tak więc tragedii nie ma.

tulila

Przetłumaczyłam napisy do drugiego odcinka, są na gryzoniu Naszita2000 i też jakaś dobra dusza wrzuciła je na napi :). Właśnie skończyłam tłumaczyć napisy do czwartego odcinka. Też są na gryzoniu. :)

ocenił(a) serial na 10
Czekolaaada

Gra i buczy. Wielkie dzięki:-)

Czekolaaada

Czy będziesz tłumaczyła kolejne odc ?

Robson8080

Nie potrafię się określić konkretnie bo mam dużo roboty :] ale będę się starała oczywiście.

Czekolaaada

To super bo fajny serial :)

ocenił(a) serial na 9
tulila

Jestem po czwartym odcinku. Jest co raz ciekawiej, coraz gęściej.

ocenił(a) serial na 10
nuwol

Nie kuś:-)

Ale fajnie. Cieszę się. W końcu koniec żałoby po The Sopranos i Twin Peaks(chociaż to zupełnie inne klimaty). Niech się ślimaczy i ciągnie w nieskończoność. Cudowny klimat. Widz oglądając wie, że docenia się jego inteligencję. To jest nie do przecenienia.

The Boss też jest niezły - szczerze polecam - chociaż głupio się kończy, bo ze względu na znikomą oglądalność się kończy.

ocenił(a) serial na 10
tulila

Tak sobie teraz pomyślałam, ze on ma trochę i z Twin Peaks, i z The Sopranos i z Przystanku Alaska.

Byleby się sponsor nie wycofał...

ocenił(a) serial na 9
tulila

A czy w Bossie jest choć jedna dobra dusza? Czy same złe, niedobre, fuj, brzydkie i oblesne homo politicus? ;)

ocenił(a) serial na 10
nuwol

Czy córka, była narkomanka, osoba, którą Boss stara się wymazać ze swojego zycia, pracująca na rzecz bezdomtnych, spotykająca się z czarnym panem, po wielu krzywdach i upokorzeniach wybaczającą swojemu ojcu to wystarczająco dobro dusza?:-)

Uwaga! Spojler! Oups, za późno:-)


ocenił(a) serial na 10
tulila

Obejrzałam drugi odcinek.

Ale to fajne:-)

Boję się zapeszyć.

ocenił(a) serial na 9
tulila

Oh, to swieta! Przekonałaś mnie do oglądania, bo jakoś mam taką nową wadę, że nie lubie oglądać turpistycznych filmów i mam czasem już dosyć nadmiaru pomyj i brudów;)

ocenił(a) serial na 9
nuwol

A ja polecam Rubicon. Dla mnie serial nr 1. Chyba 13 odcinków.

ocenił(a) serial na 10
nuwol

Przeczytałam Twojego posta i obejrzałam ten serial. Wielkie dzięki. Jedna z najlepszych produkcji jakie widziałam. Ukłon do ziemi.

ocenił(a) serial na 9
yrrah

Rozumiem, ze masz na myśli Rubicon? A jakie inne zaliczasz do swoich NAJ?

ocenił(a) serial na 10
nuwol

Tak - o Rubicon mi chodziło. A moja lista NAJ jest zawstydzająco długa i różnorodna :) Dajmy na to: Breaking Bad, Trawka, Nurse Jackie, House of Lies, Community, Suburgatory, Suits, IT Crowd, Green Wing, Luther, Whitechapel, New Girl, Newsroom. Teraz oglądam Americans i uważam, że są lepsi od Homeland. Lubiłam Out of Practice. Bardzo lubiłam Mad Love. Wilfred i amerykańska wersja In Treatment są naprawdę niezłe. Aaa - bardzo poważam Enlightened - uważam że to potwornie mądry serial. Kocham Big Bang Theory bezgranicznie. Z tymi jestem emocjonalnie związana i szczerze je polecam. Mam nadzieję, że coś tu dla siebie znajdziesz, co Cię zachwyci. (Strasznie lubię też starego Wallandera z Kristerem Henriksenem.)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones