PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710730}

Tajemnice Laury

The Mysteries of Laura
7,3 1 537
ocen
7,3 10 1 1537
Tajemnice Laury
powrót do forum serialu Tajemnice Laury
nelcia_fm

Dadzą na tvn7?

anita_6_filmweb

Niestety nie mam pojęcia - ja oglądam w oryginale...

ocenił(a) serial na 10
nelcia_fm

http://www.couchtuner.la/watch-the-mysteries-of-laura-online/
http://www.dreamteam24.pl/serial/the-mysteries-of-laura/

anita_6_filmweb

Gdzieś (ale nie pytaj gdzie, bo to już jakiś czas temu było) widziałam info, że kupią (czy też już kupili...) drugi sezon.

Raven_86

Extra :)

anita_6_filmweb

Też się cieszę ;)

Raven_86

A wiadomo kiedy? ;D bo na FB TVN 7 nie odpowiadają, na stronie też nic nie ma.

anita_6_filmweb

Miały być w listopadzie. Zapowiadali to już kilka miesięcy temu

ocenił(a) serial na 9
Raven_86

od poniedziałku na TVN7

gutex0

Niezłe opóźnienie złapali ;)

Raven_86

A ktoś wie czy będzie 3 sezon?

kris22231

Na razie nie ma takiej informacji :(

ocenił(a) serial na 8
kris22231

Niestety, został skasowany :(

ewa175

podasz źródło?

ocenił(a) serial na 8
Raven_86

Ja to czytałam na stronie tłumaczy, ale jest info chociażby tutaj: tv line . com/ 2016/05/14/mysteries-of-laura-cancelled-season-3-nbc/

ewa175

Kur... Nienawidzę ich. Podobno drugi sezon nie zamyka wszystkich wątków. Mogliby dać fanom choć pół sezonu na ich domknięcie. I powrót Laury do Jake'a ;)
Dzięki za info.

ocenił(a) serial na 8
Raven_86

Szkoda słów na nich. Usuwają seriale potem dają nowe i po kilku odcinkach znowu jakieś inne są, bo za niska oglądalność. Rzadko kiedy zakończą porządnie serial...

ewa175

I dlatego powinni robić seriale jedno sezonowe. Zamknąć całość w 12 czy więcej odcinkach i po sprawie. A nie zostawiają widzów w niepewności i każą im snuć przypuszczenia. Albo załatwić sprawę jak w przypadku Revolution. Po dwóch sezonach nie zamówiono kolejnych odcinków ze względu na niską oglądalność, więc zakończyli historię w komiksie. Żeby go jeszcze tylko przetłumaczyli na polski...

ocenił(a) serial na 8
Raven_86

Masz trochę racji ;) tylko szkoda jeśli powstaje naprawdę dobry serial z dobrze dobraną obsadą i jest zakończony na kilkunastu lub kilkudziesięciu odcinkach :)
Wspomniałaś o Revolution, ja mam podobnie z Veronica Mars. Serial urwali, niby powstał film po kilku latach, a teraz kontynuacja w dwóch książkach, gdzie na razie nie ma mowy o polskiej premierze...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones