PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=142447}

Tajemnicze złote miasta

Les Mystérieuses Cités d'Or
7,9 5 190
ocen
7,9 10 1 5190
Tajemnicze złote miasta
powrót do forum serialu Tajemnicze złote miasta

"Zdecydowanie Bajka wszechczasów" cytując 15000 osób. Najlepsza Kreska zastosowana
kiedykolwiek, znakomity scenariusz, znakomite postaci - jeszcze nigdy człowiek = widz tak
bardzo nie utożsamiał się z bohaterami. Jeszcze nigdy z takim bólem brzucha nie czekałem na
kolejny odcinek z taką niecierpliwością! Co więcej ta bajka sie nie starzeje - trzeba szczerze
przyznać że powinna być zakazana i nie powinna nigdy powstać... ponieważ
uzależnia...uzależnia każdym elementem każdym swoim tchnieniem każdą swoją sekundą,
gdy już raz wgłębisz się w tę Historię nie odwrócisz się od niej ani przez sekundę.

Dodatkowo uważam że ścieżka dźwiękowa jest jedną z najlepszych w historii jeśli nie
najlepszą - ktoś może powiedzieć zaraz, zaraz chyba Cię pogięło.
Otóż ja biorę tutaj pod uwagę kontekst tejże ścieżki dzwiękowej wpasowującej się w każdy
moment odcinka, idealnie przekazując emocje oraz oddając to co tak naprawdę muzyka ma
oddawać Klimat jakiego jeszcze nie było w żadnym (napiszmy to z dużych liter) FILMIE. Mamy tu
do czynienia z mistrzostwem w swojej czystej postaci.

p.s Ostatnio sobie odpaliłem soundtrack zamknąłem oczy i znów poczułem to uczucie w
żołądku i tą chęć przeżycia jeszcze raz największej przygody którą dane nam było zobaczyć jako
tym wybranym!!

Ocena 10/10 nie jest adekwatna do tego mistrzostwa wszechczasów i większość się zgodzi bo
ta bajka po prostu nie ma nawet 1/10 000 minusa...

ocenił(a) serial na 10
vrubson

Podpisuję się rękami i nogami :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones