PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 627
ocen
7,8 10 1 46627
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
ocenił(a) serial na 10
Al_Bundy

Wydaje mi się, że chodzi o wyróżnienie. Posiada czerwone oczy - to go wyróżnia, daje znać, że to on tu rządzi. ;)

ocenił(a) serial na 8
Knockie_XO

Ch*j z czerwonymi oczami.

Wyglada jak zmutowany wilk na dwóch lapach.

ocenił(a) serial na 10
Al_Bundy

A dobra, teraz rozumiem o co chodzi. xD Myślałam, że chodzi ci o sezony gdzie mają tylko czerwone oczy.
W tym wypadku też mnie to zastanawia czemu tak wyglądał, ale to chyba było gdzieś wyjaśnione.

ocenił(a) serial na 8
Knockie_XO

To dziwne jak cholera.

użytkownik usunięty
Knockie_XO

Scott jest Alfą, a wyglada normalnie.
Peter wygladal jak zmutowany dlatego bo nie miał zbyt dobrej przeszłości no i ogólnie był zły

Al_Bundy

Dereck mówił raz co prawda o kanimie że wygląd może być pochodną osobowości
jeśli tak to wszystko jasne wystarczy wspomnieć wyczyny Peetera

ocenił(a) serial na 8
adam13579

Na tej zasadzie to kazdy wilkolak wygladalby inaczej.

ocenił(a) serial na 10
Al_Bundy

Mówisz o Peterze? Jeśli tak, to trzeba zauważyć, że jest w nim sporo niespodzianek. Jeśli jesteś dopiero w 1 sezonie, nie chcę ci spojlerować, ale jest on dosyć enigmatyczną postacią, po której możemy się spodziewać naprawdę wielu "innych" rzeczy ;)

ocenił(a) serial na 8
hinea

Teraz juz w polowie 3 sezonu.

Widziz

W 4 dni obejrzalem prawie caly serial.

ocenił(a) serial na 10
Al_Bundy

Ło, podziw ;) Miałam tak prawie cały 1 sezon, ale potem od drugiego czekałam na bieżąco (Pamiętam emocje na forach przy odcinku "Omega"). Teraz ty też będziesz wyglądać 23 czerwca :)

ocenił(a) serial na 8
hinea

No

Al_Bundy

może chodzi tylko o niektóre cechy w skrajnych przypadkach

Al_Bundy

To ma związek z tym że posiadają więcej "mocy " niż zwykły wilkołak. Mi przypomina się ten moment w serialu kiedy Scott bał się zmienić w alfę bo nie będzie potrafił tego kontrolować. Wtedy bliźniaki powiedzieli że albo się nauczy albo zmieni się w Petera ( z pierwszego sezonu ) poprostu więcej wilka w wilku :)

ocenił(a) serial na 8
michalk4

Aha

Matka Dereka dokonywala pelnej przemiany, czyli zmieniala sie w wilka.

Jej brat (Peter) zmienial sie w bestie ale to nie byla chyba pelna przemiana.

Ale wilkolaki przy niepelnej wydaja sie lepsze pod wzlgedem sily itp.

Ogolem to powinno byc kilka rodzajow wilkolakow i przemian aby bylo ciekawie ale kazdy rodzaj powinien byc jednolity pod tym wzgledem.

ocenił(a) serial na 8
Al_Bundy

Na to ze Peter wygladał inaczej niz zwykły Alf ((nie mylic z kosmitą ;) jest tylko jedna odpowiedz - Hajs i brak przemyslenia tworcow cop pokaza w nastepnych sezonach. 1 sezon wchodził to nie wiadomo było czy sie sprzeda wiecx nie mysleli o nastepnych sezonach, a polowanie na Alfa potwora (a nie pedalka z czerwonymi gałami) było dla widza zwyczjnie ciekawsze, dlatego Peter wygladał jak prawdziwy wilkolak a nie jak włochaty poł-pedał jak Scott w 3 sezonie. Zrobienie potwora jest drozsze niz zalozenie maski aktorowi, z reszta kiedys czytałem jakis wywiad przed kreceniem 2 sezonu to tworcy powiedzieli ze sami nie wiedza czy alfa w drugim sezonie bedzie wyglądał jak potwor czy jak zwykly wilkołak, ale prawdopodobnie jak zwykly wilkolak ze względu na fundusze. I jest drugi ciekawy fakt, w drugim sezonie alfem zostal Derek, czyli kto? Najwiekszy magnes na cipy całego serialu, ktorego na forach z 1 sezonu laski nazywały very hot derek. Alfa derek musiałbyc wiec dalej sexowny dla lasek zeby przyciągac zenską czesc widowni, a jak myslisz, dla jakiej laski byłby atrakcyjny "very hot derek" wyglądajacy jak polaczenie wilka z orangutanem, w ogole nie przypominajacego czlowieka? Tylko chyba dla jakiejs zoofilki, dlatego noprmalne wilkołaki maja zarosniete mordy a swiecą idealnie wydepilowanymi klatami.
Teraz oni (tworcy serialu) sobie mogą "wymyslac" jakies głupawe historyjki ze wilkołak owladniety zadza zemsty, ze to ze tamto sramto, a prawdziwy powod tej roznicy w wygladzie był pewnie taki jak napisalem i nie miał zawiele wspolnego z fabułą jako taką tylko z hajsem dalsym przyciąganiem Pań.

A matka Dereka jako wilk - kolejna niescislosc. Najpierw okreslają ja jako Wyjątkowo Silny Alf ktory zmienia sie w wilka i pokazują tego wilka ktory jest wielkosci konia jak wilki w Zmierzchu (co by miało sens), za to w kolejnym odcinku pokazują ja jak zwyklego malego wilka (nie powiekszonego) ktory teoretycznie silniejszy od Alfa Petera wyglądal by przy nim jak jakis... maly kundel...

Wiec szukanie jakichs logicznych powodow w samej fabule i odpowiedzi na takie pytania czemu Peter wyglądał inaczej raczej nie ma sensu. Wymysla tylko na poczekaniu w jednym odcinku jakis niby powod a potem sie sami z tymi powodami gubią.
Tak samo było w przypadku Supernatural, tam była cała masa takich niedociągniec i zmian fabularnych ktorych jedynym powodem była np.. zmiana na stanowislu głownego rezysera serialu, albo wymogi producenta na ograniczenie kosztow, dlatego tam np w dalszych sezonach juz prawie wszystkie potwory wygladaly jak zwykli ludzie.

Pozdro

ocenił(a) serial na 8
czaro2435

Tworcy mogl ibyc pijani po prosut.

P.S. Ogladam supernatural wlasnie

Al_Bundy

Alpha różni się tym że ma czerwone oczy i ma ponad 2 metry wysokości więc nic dziwnego że Alpha rządzi w stadzie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones