PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=507298}
7,8 1 334
oceny
7,8 10 1 1334
Templariusze. Miłość i krew
powrót do forum serialu Templariusze. Miłość i krew

1.dlaczego arn i mistrz ktory go uczyl walki nie mieli wygolonego kolka na glowie a innie mieli?
2. dlaczego Cecilia najpierw byla w klasztorze (scena w ktorej arn ja 1 raz widzi byla w klasztorze a potem ojciec ja odebral) a potem zostala wypuszczona? (przeciez jak sie kogos wysylalo do klasztoru to na stale)
3.dlaczego mistrz templariuszy nie byl potem mistrzem? tylko zostal nim ten facet w czarnych wlosach ktory przypuscil nie udany atak i wszyscy zgineli... co sie z nim stalo?

rotanimod

2.Z tego co pamietam,to było tak,że one się zmieniały nawzajem z siostrą w tym klasztorze.

Izabela003

ale czemu?

rotanimod

Ich ojca nie było stać na dwa wesela, i (podkreślam,że nie pamietam dokładnie) jedna z nich miałą isć do klasztoru ale nie wiadomo która,wyjdzie za mąż, więc zmieniały się chyba co dwa tygodnie.

Izabela003

aaaaa ;) czyli odpowiedz jest taka ,ze co 2 tyg byla zmiana bo 1 i 2 nie miala kandydata na meza ;)

rotanimod

Chyba o to mniej wiecej chodzi :)

Izabela003

no chyba ,ze sie mylimy i ktos nas poprawi ;)

ocenił(a) serial na 10
rotanimod

Dobrze mówi a kiedyś kobieta nie mogła biegać wolno

Izabela003

Cecile trafiła do klasztoru nie z powodu bo ojca nie było stać na dwa wesela, tylko dlatego że Cecile wyjawiła siostrze że jest w ciąży z Arnem, a siostra ją podkablowała i dlatego Cecile trafia do klasztoru na odbycie kary, a Arn ma być wygnany, jednak na odkupienie win wyjeżdża jako Templariusz na świętą wojnę.

rotanimod

W książce wszystko jest bardzo bobrze wyjaśnione. Polecam przeczytać całą trylogię !!!

Pawel_Nal

nie chce mi sie ;) serial lub filmy powinny to wytłumaczyć dla kogoś kto nie czyta :)

rotanimod

Do klasztoru nie zawsze trafia się na stałe. Do zakonów można było iść na określony okres czasu, wielu w ten sposób dołączało do Templariuszy, jednak ich cote de armes miało czarne tło, nie białe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones