PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=402989}

Teoria wielkiego podrywu

The Big Bang Theory
8,0 168 282
oceny
8,0 10 1 168282
7,4 7
ocen krytyków
Teoria wielkiego podrywu
powrót do forum serialu Teoria wielkiego podrywu

Jak ciesze się, gra ona, w tym serialu:))) super wykreowała swą postać, pośród tylu "mózgowców" ;p

ocenił(a) serial na 8
Monica_22

Wprawdzie Penny niby nie jest "mózogwcem" taj jak reszta głównych bohaterów ale to często właśnie jej riposty i teksty są najbardziej cięte i błyskotliwe. Dużo humoru pojawia się w serialu właśnie dzięki niej.

SzalonyChemik

ZGADZAM SIĘ :-)) JEST GENIALNA:) (Sorry za caps)

Monica_22

Chyba...była.

ocenił(a) serial na 10
Monica_22

Też ją lubię

Monica_22

była świetna, teraz nieco przygasła

vilee

No ja sie nie zgodzę z vilee i z eowine...

Penny Absolutnie,rozbraja mnie i te jej miny , zawsze,czekam na kolejny nowy sezon.;) a riposty to ma świetne ;)

ocenił(a) serial na 10
Monica_22

W pełni się zgadzam. Druga moja ulubiona postać, zaraz po Sheldonie. Moim zdaniem to, że wygląda jakby trochę przygasła, jest spowodowane tym, że inni się ( mniej lub bardziej ) zmienili. I już nie ma tylu okazji, żeby rzucić jakąś ripostą. W każdym razie, nie wyobrażam sobie serialu bez niej.

michael_g

przybij(my) piątkę :-)

*a Sheldon zapewne , by odpowiedział: "mam dziesiątkę xD"

ocenił(a) serial na 10
Monica_22

W takim razie wirtualne high five ;)
Ja obstawiam, że Sheldon wygłosiłby przemowę na temat genezy tego gestu :D

ocenił(a) serial na 9
Monica_22

Mam nadzieje, ze bedziesz nadal regularnie cieszyc sie w miare wychodzenia kolejnych odcinkow, bo ze skladni zdania, ktore napisalas, wynika, ze w innym przypadku Penny nie zagra w serialu :(

ocenił(a) serial na 7
Monica_22

MA pytanie, tylko prosze bez spoilerów. Jestem w trakcie oglądania 1 sezonu, już w końcówce. Czy rola Penny będzie później większa dla fabuły? Pytam, bo póki co mnie strasznie wkurza. Nie tylko jej postać, która wydaje się być dodana jakby ma siłe, w celu ciągnięcia wątków, ale też gra aktorska nie poraża- ciągle te same miny i sposób zachowania.
I czy generalnie serial w poźniejszych seriach nieco zmienia swój charakter? Czy ciągle jest to nerdowski świat(mam nadzieje, że tak :))

ocenił(a) serial na 6
modzel94

Rola Penny będzie taka sama. Każdy sezon to ta sama historia, choć wydaje mi się że trochę lepiej nagrana. Nerdy pozostaną, jednak trochę wydorośleją. Z każdym kolejnym odcinkiem klimat będzie zbliżał się do "przyjaciół".

press1

Penny to Penny ;-) powoli "okrywała świat mózgowców" i teraz już nie jest jej on taki obcy :) zgadzam się, to trochę jak w moim ukochanym serialu - "Przyjaciele", aczkolwiek Penny, Penny , Penny ... rozbraja mnie, bo wokół niej sami naukowcy, często to ona ciśnie trafną ripostą ;-))

ocenił(a) serial na 4
Monica_22

Fakt Penny rządzi heehe

ocenił(a) serial na 8
Monica_22

Najlepszy był odcinek ostatnio jak przyjechał ich odwiedzić profesor z telewizji, Penny była genialna w tym odcinku.

yanek75

haha ;D a i odcinek z "Las Vegas" xD dziewczyny rządziły xD nie mogłam, ze śmiechu przy tej jakże ważnej grze xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones