PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583230}

Teresa

7,8 1 055
ocen
7,8 10 1 1055
Teresa
powrót do forum serialu Teresa

Aida

użytkownik usunięty

Zaczęłam właśnie oglądać serial. Dobieranie starszych aktorów to dość powszechna praktyka, ale w przypadku Aidy to już gruba przesada. Do roli najwyżej 20-latki wybierać 30-letnią aktorkę? Zwłaszcza że aktorka nie wygląda zbyt młodo, jeszcze do tego robili jej mocny makijaż. Przesada!

Do rol nastolatek prawie zawsze biora aktorow z pulapu wielowego 20-30. Znam przypadek, ze do grania 17-latki wzieli aktorke, ktora miala wtedy nieco ponad 30 lat (byla to tez jakas telenowela) wiec takich przypadkow jest wiecej ale dziala to tez w druga strone - postac w serialu miala 25 lat kiedy zaczela sie akcja serialu, a aktorka w chwili obsadzenia miala 19 lat. Albo znam dwa przypadki gdzie miedzy aktorkami gajacymi marke i corke bylo okolo 10 lat roznicy. Ogolnie to wszystko zalezy na ile lat aktor wyglada i jaka jest to rola (w sci-fi da sie wszystko wytlumaczyc :P) ale faktycznie czasem przesadzaja i na prawde rzuca sie to w oczy.

keteek

Zdarzają się przypadki kilku lat różnicy między aktorami wcielającymi się w rodziców i dzieci. Ponoć któraś aktorka zagrała córkę, a jej serialowa matka była w rzeczywistości młodsza chyba o 17 lat, więc takie sytuacje nie są niczym szczególnym.

ocenił(a) serial na 10

Ta aktorka podczas kręcenia serialu miała 22 lata, czyli właściwie wstrzelili się co do wieku ;) Poza tym ocena wieku jest czymś bardzo subiektywnym. Według mnie np. wygląda młodo w tym serialu. Inną ciekawostką jest to, że Arturo w prawdziwym życiu też jest od niej starszy o około 15 lat. Podczas kręcenia serialu miał 37 lat. Co jeszcze ciekawsze, aktor grający Arturo i aktorka grająca Teresę są obecnie parą :D

użytkownik usunięty
Sellena_Hazel

https://www.filmweb.pl/person/Margarita+Maga%C3%B1a-124286
22 lata to ona miała w 2001 roku, czyli 9 lat PRZED rozpoczęciem kręcenia serialu :). Nie twierdzę, że wygląda staro, ale na pewno wyglądała zbyt dojrzale na świeżo upieczoną absolwentkę liceum. A z "innymi ciekawostkami" spóźniłaś się i to o kilka lat, bo teraz to już oczywiste oczywistości :)

ocenił(a) serial na 7
Sellena_Hazel

Chyba Ci się przyda troszkę poduczyć matematyki. Aktorka miała ok 30 lat podczas kręcenia serialu. I oglądając ta telenowele odniosłam to samo wrazenie, że jest zbyt dojrzała, bo to jednak widać. Na 20 lat nie wyglądała. Co nie zmienia faktu, że bardzo lubię ta aktorkę i wedlug mnie jest bardzo ładna. Bardzo lubiłam ją w CME.

Justiceee

Tak szczerze to w tonie makijażu Teresa też nie wyglądała młodo. Czasem miałam wrażenie że między nią a Arturo jest góra 5 lat różnicy bo Arturo wyglądał na około 33 a Teresa 28. Aida faktycznie na swoje 30 wyglądała a Aurora w mocnym makijażu też około 26 lat, żadna z nich nie wyglądała na 20. Esperanza też wyglądała staro. Ale ona to pewnie i tak miała z 30 w serialu, nie wiem aktorka miała. No niestety jak one malują się tak mocno to później nic dziwnego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones