filmweb.pl
Zaloguj się
filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Filmy w TV
Nagrody
Newsy
Recenzje
Publicystyka
Filmweb poleca
Programy Filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Seriale w TV
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Listy
Nowość
Mój Filmweb
Aktywność (oceny znajomych)
rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
VOD
Zobacz wszystkie VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Kino
TV
program TV
lista programów
chcę zobaczyć
TV
program TV
lista programów
chcę zobaczyć
Terror
Opinie
Terror
The Terror
2018 -
Strona serialu
Nowość
Listy
(11)
pełna obsada
(104)
odcinki
(16)
Oceny krytyków
(0)
Oglądaj online
Ciekawostki
(3)
Recenzje
(1)
Nagrody
(6)
Forum
wideo
(4)
zdjęcia
(145)
plakaty
(17)
najlepsze odcinki
najlepsze sezony
Opisy
(1)
powiązane
(1)
Newsy
(4)
Terror
/serial/Terror-2018-769361
2018
BmkmRalf
7
Kawał dobrej roboty, mega stylizacja, klimat jak i aktorstwo.
czytaj dalej
jaffat
5
Nie podzielam zachwytów, zawiodło to co na co najbardziej liczyłem: mroczny klimat izolacji, strach przed nieznanym, sposób budowania postaci.
czytaj dalej
paulina staręga
8
ogląda się genialnie! edit: pierwsze 2 odc - mega, kolejne 2 - spadek formy, a dalej już tylko lepiej. Super
czytaj dalej
Kamil Wróbel
9
Dobrze, że są czeluście internetów. Gdyby nie one nie byłoby mi dane obejrzeć tej serii w MOIM KRAJU
czytaj dalej
Carewnazdrewna
6
Fajny
czytaj dalej
Mahysiaa
9
Niesamowite kino, pełne grozy, rozpaczy i bezradności. Coś wartego uwagi !
czytaj dalej
bla_bla
5
Serial straconych szans i niespełnionych obietnic. Ta historia to przecież samograj.
czytaj dalej
Lunasol
9
swietnie zrobiony serial, mrozi krew w zylach.
czytaj dalej
Daroo_3
8
Klimatyczny w chuj!
czytaj dalej
deodat
8
Póki co po 5 odcinkach bardzo dobry. Gra, klimat, scenografia, kostiumy, zdjęcia, wszystko top.
czytaj dalej
michal.2907
9
Po 2 odc, dalej oglądam na bieżąco. Arktyczne zimno, oddech innego, znakomita realizacja, wspaniałe aktorstwo (Jared Harris!). Szkoda, że to nie pełny metraż.
czytaj dalej
Galway_Girl
7
Po pierwszym sezonie oglądanie kolejnych serii przypominało obserwowanie powolnego tonięcia statku. Cała załoga dawno się z niego ewakuowała, a widz został na pokładzie sam. Mógł już tylko patrzeć, jak genialny pomysł bezpowrotnie idzie na dno.
czytaj dalej
Natalka Kapica
10
Pretty boy, super oddana książka
czytaj dalej
negative1313
9
piękne
czytaj dalej
Kajetan Cyra
7
Zbyt łatwo daje sobie podglądać karty jak na niezbyt imponującą głębię tajemnicy. Raz czy dwa zdarza mu się też wszystkie rozsypać, ale to zrozumiałe przy przemarzniętych palcach. Naprawdę nieźle dysponuje ewidentnie telewizyjnym budżetem i (najczęściej) stawia na swoje najmocniejsze strony - izolację i obsadę. Raczej nie wznosi się ponad ten premise, ale też dzielnie się nim podtrzymuje i nigdy nie wywala tak do końca nosem na twardy lód.
czytaj dalej
Bartek Gumuła
9
1 sezon
czytaj dalej
woodB
6
kiepski finał
czytaj dalej
Cali Cali
9
Ze dwa słabsze momenty, gdy tempo mocno siada. Parokrotnie też trochę trudno się zorientować o kim mówią bohaterowie. Poza tym Arcydzieło. Piękny.
czytaj dalej
piotr k.
7
Intrygujące odwzorowanie epoki eksploratorów rzuconych na mroźne nieznane pustkowie, zagadka tajemniczej bestii wciąga, a gra aktorska również daje radę
czytaj dalej
GajuSZ_SaDecki
7
Amazon Prime Video - Tuunbaq
czytaj dalej
Michał Płatek
8
ciekawa historia, zostawiajaca troche do domyślania (( np. scena ze odcięciem języka , jaki był jego cel w tym ))
czytaj dalej
Janusz Kubski
9
świetny film, stwór trochę niedorobiony, ale nie jest to najważniejsze, klimat, historia, ludzie
czytaj dalej
natalia kuciak
7
Moje wyobrażenia z książki (zwłaszcza tej części fantastycznej) zostały trochę zabite dlatego zaniżam. Reszta super
czytaj dalej
dzienna dawka głupoty
6
porównanie zjedzenia kolegi do przyjęcia eucharystii? wspaniałe
czytaj dalej
edsonpele3
7
powolne odkrywanie, że jest źle, a będzie tylko gorzej
czytaj dalej
1
...
3
4
5
6
Popularne
Backrooms. Bez wyjścia
Opinie
Sprawiedliwość owiec
Opinie
Supergirl
Opinie