PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786957}

The Brave

7,1 762
oceny
7,1 10 1 762
The Brave
powrót do forum serialu The Brave

niezle niezle

ocenił(a) serial na 6

po 4 odcinkach serial daje rade ,dobrze si eto nawet oglada zobaczymy co z tego serilau wyniknie ,jak narazie jest spoko ,chodzw ameryce patrzacna wyniki obecnie ogladlanosci to tak 50-50 serial czyli albo dostanie pelny sezon i 2 albo odpadnie po pierwszym.

Mar_28

Niedawno skończyłem oglądać piąty sezon serialu Kontra (strike back),który wg mnie jest o niebo lepszy niż ,,The Brave".
Pierwszy sezon ,,Strike back" jest naprawdę spoko,w kolejnych sezonach o ile dobrze pamiętam zmienił się producent,który postanowił dorzucić bonus czyli masę seksu co jak dla mnie było niepotrzebne.Mimo to serial nadal warto obejrzeć,może poza piątym sezonem.Tak czy inaczej jak obejrzysz ,,Strike back" a potem spojrzysz na The Brave,to the brave wyda Ci się słaby,sposób poruszania się w czasie akcji tych,,komandosów"...ehh szkoda gadać.
Lepiej przerzuć się na Kontrę.

ocenił(a) serial na 4
IIDejavuII

wszystko jest lepsze od tego serialu, jest on bardzo słabiutki, z tegorocznych premier to Seal Team > Valor > The Brave. Ale żaden nie jest nawet blisko poziomu zeszłorocznego Six.

Jedynie postaci Noah i Hannah idzie polubić, reszta nieciekawa, lub przerysowana, z ich szefową oraz Daltonem na czele Smutne ale prawdziwe, i do tego mnóstwo błędów w każdym odcinku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones