PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=764033}
7,0 282
oceny
7,0 10 1 282
The Collection. Imperium mody
powrót do forum serialu The Collection. Imperium mody

Pilot już jest. Po pierwszym odcinku trudno coś należycie ocenić, ale mimo wszystko wydaje mi się, że "The Collection" jest obiecującym serialem. Zwłaszcza wśród całego chłamu wypuszczanego tego roku.

→ Jest fajna obsada, która potrafi coś więcej niż tylko ładnie wyglądać przed kamerą. Zwłaszcza Jenna Thiam mnie zaintrygowała.
→ Jest ciekawa powojenna scenografia. Jeszcze nie wybitna, ale dobra. Podejrzewam, że początkujący serial musi się liczyć z budżetem i w efekcie tnie paryskie widoki (o ile to w ogóle było kręcone we Francji, a nie w Londynie).
→ Kostiumy, których fabuła będzie dotyczyć w znacznym stopniu, są po prostu piękne.
→ I wreszcie jest fabuła zgrabnie unikająca kiczu, choć być może momentami nieskomplikowana. Ambitna rodzina, lekkomyślny geniusz-artysta, wścibski dziennikarz, dziewczyna po przejściach i paryska bohema okraszona politycznymi gierkami.

Czekam na drugi odcinek.

Goszka_

Gdzie obejrzałaś odcinek pierwszy?

highlifebaby

put locker.is

ocenił(a) serial na 5
Goszka_

we Francji zaczyna się dzisiaj wieczorem wiec chętnie zobaczę, mając nadzieje, ze będzie ambitniejszy iż hiszpański, zbyt lekki, Velvet (fantastyczne kreacje), który swoją drogą znudził mi się dopiero po drugim sezonie.

ocenił(a) serial na 5
alja9

no niestety... zaczęłam ziewać w trakcie pierwszego odcinka i zatęskniłam za "Velvetem" :( Zmarnowany potencjał - quel gâchis !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones