PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792933}
6,3 3 426
ocen
6,3 10 1 3426
5,7 13
ocen krytyków
The Eddy
powrót do forum serialu The Eddy

Teoretycznie ten film powinien mnie pochłonąć bez reszty i czekałem na niego jak na nowy instrument. Jestem muzykiem, zagrałem w setkach takich klubów, poznałem wielu właścicieli knajp - od tych najmodniejszych po zwykłe spelunki z "live music".
Ten film mógł być taki dobry!
A niestety nie jest...
Ujęcia roztrzęsione, bezładne, nieciekawe brudne kadry. Gra aktorska poniżej wszelkich oczekiwań. Wszystko takie rozwleczone, męczące i baaaardzo nudne.
Największym jednak mankamentem tego filmu jest to, że nie ma w nim w ogóle żadnych uczuć... Żadnych! Nie ma miłości i nie ma nienawiści. Miałem wrażenie, że oglądam jakieś humanoidalne roboty. Nawet goście, którzy wpadli w "odwiedziny" dawali w mordę tak jakby im to kompletnie zwisało.
Przewijający się oklepany motyw harmoniczny, z którego pewnie ma powstać jakieś wybitne dzieło muzyczne, dopełnia całości.
Ciężko było wysiedzieć mnie - muzykantowi... Żona zasnęła...

ocenił(a) serial na 4
czargor___

Pełna zgoda. Ten serial nudzi. Nie czujemy więzi z bohaterami, Emocje są zerowe. Scenariusz jest pisany na kolanie. Ogromne rozczarowanie.

ocenił(a) serial na 4
krupastas

I ja się zgadzam w całości z opiniami kolegów. Przerażająca nuda. Tempo, montaż, dialogi, aktorstwo jest tak rozcieńczone, rozwleczone, rozwodnione ... jak choćby ta właśnie moja wypowiedź ... Właściwie jest to serial dokumentalny .... ale też kiepsko zrobiony ... I jest tu jakaś nieszczerość ... jest udawanie ... widoczne, wyczuwalne udawanie ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones