PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789148}
18 673
chce zobaczyć
7,1 22
oceny krytyków
The End of the F***ing World
powrót do forum serialu The End of the F***ing World

Myślałem że Alyssa w końcu dowie się że James na początku chciał ją zabić. Właściwie to liczyłem na to już w pierwszym sezonie, powinni jakoś zakończyć ten wątek, a nie że on chodzi z nią jak gdyby nigdy nic, ryzykuje dla niej życie, kocha ją i nic jej o tym nie wspomni. W związku z tym zakończenie serialu pozostawia u mnie swego rodzaju niedosyt. Jest to spore niedopowiedzenie. Dowiedziała się o tym czy nie? Co o tym myślicie?

LeBanner

Po co ktoś miałby ci zdradzać że kiedyś myślał żeby cię zabić skoro teraz jest w tobie po dziurki w nosie zakochany?!

whitestripes_333

Z czystej przyzwoitości, albo po to by wiedzieć z kim się jest (w pewnym sensie). Moim zdaniem wypadałoby, choć nie byłoby to rozsądne.

ocenił(a) serial na 8
LeBanner

Ten wątek jest doskonale zakończony. James chciał po prostu spróbować jak to jest zabić człowieka, przerzucając się z maltretowania zwierzątek na nieco wyższy kaliber. Jeszcze w domu Claive'a miał zamiar uśmiercić Alyssę, czekając na odpowiedni moment. Los tak chciał, że na nóż nasunął się profesorek a nie dziewczyna. Okazało się, że morderstwo to nie jest taka lekka sprawa i odcisnęło dość mocne piętno na dwójce naszych bohaterów.
Tak więc po co wracać do tego tematu, skoro na dobrą sprawę chodziło mu nie tyle o Alyssę, co po prostu dowolnego człowieka? Po zabiciu Claive'a wspomniana dwójka musiała razem taplać się w tym błocie - co wpłynęło na rozbudowanie relacji między nimi a w konsekwencji zrodziło się uczucie. Proste i nie wyssane z palca.

lukaszos1

No w sumie fakt, zapomiałem że chciał zabić kogokolwiek, i wcale nie musiałabyć to Alyssa, dzięki.

ocenił(a) serial na 9
LeBanner

Nie wiem czy to istotne, ale oboje bohaterów jest/są socjopatami. Nie spodziewajmy się po nich "czystej przyzwoitości" ;-)

ocenił(a) serial na 9
LeBanner

Poza tym co inni mówili, również na początku liczyłam na to, że ona się dowie i będzie koniec, ale to jest w tym serialu ekstra, z czego zdajemy sobie sprawę brnąć w tę historię dalej, że jest kompletnie pozbawiony schematów :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones