PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789148}
7,4 127 412
ocen
7,4 10 1 127412
7,1 22
oceny krytyków
The End of the F***ing World
powrót do forum serialu The End of the F***ing World

7/10

ocenił(a) serial na 7

Czarno-komediowy serial od Netflixa, który opowiada o losach Jamesa - nastolatka z zadatkami na psychopatycznego mordercę - oraz Alyssy - świeżo poznanej dziewczyny ze szkoły. James zamierza uczynić z Alyssy swoją pierwszą ludzką ofiarę, natomiast Alyssa chce z jego pomocą uciec z domu, w którym wszyscy mają na nią wy... Ruszają zatem w pełną udziwnień odyseję po UK, podczas której poznają w zasadzie, nie tyle siebie nawzajem, co samych siebie. Trochę ich ta podróż przerasta, ale nie zamierzają się poddawać.

Jedynie osiem krótkich odcinków pierwszego sezonu, niedosyt związany z jego niepewnym zakończeniem i długie wahania co do powstania kolejnego powodują, że mimo mocno podzielonych opinii, osobiście czekam na dalsze losy bohaterów, ale nie przeżyłem jakiejś tam wielkiej fascynacji gdy dowiedziałem się, że będzie kontynuacja. Jedynie w głowie pojawiła się lampka ze swoistym napisem "must see", bo to przecież coś kompletnie innego niż to co się wkoło widzi. Aktorstwo nie powala jednak wciąż jestem zdania, że nie wyobrażam sobie nikogo innego w rolach obu bohaterów.

ocenił(a) serial na 7
pachomir

Obejrzyj Dextera i będziesz mieć przesyt. :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones