PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789148}
18 673
chce zobaczyć
7,1 22
oceny krytyków
The End of the F***ing World
powrót do forum serialu The End of the F***ing World

Dla nastolatków

ocenił(a) serial na 6

Naprawdę fajny serial ale dla młodszej widowni. Mnie osobiście jakoś nie porwał.

ocenił(a) serial na 5
Wiktoriaaaaaa

Już się martwiłam, że żadnego sprzeciwu tu nie znajdę. Ja zaliczam się chyba do tej drugiej strony, jestem w mniejszości, bo widzę tu na forum same zachwyty, a dla mnie serial był przeciętny. taka solidna piątka z plusem, jakoś mnie na kolana nie porwał a zakończenie otwarte daje sygnał, że może coś będzie dalej lub widz, czyli ja, mam sobie sama dopowiedzieć co było dalej, a tak się nie robi, oczekiwałam solidnego kopniaka na koniec, żeby wcisnęło mnie w fotel.

ocenił(a) serial na 8
JOANNA108

Serio tak się nie robi? Serio wszystko musi być podane jak na tacy?

A co do tematu, to polemizowałbym z tym czy jest to serial dla młodszej widowni.

ocenił(a) serial na 5
bdk1985

W tym wypadku tak, to serial, od którego oczekiwałabym takiego zakończenia, lubię otwarte zakończenia w filmach bądź serialach, ale jak mi coś nie pasuje, to nie i koniec kropka, podzieliłam się swoimi refleksjami w poprzednim wpisie, chyba mam prawo od własnego zdania :) ?

ocenił(a) serial na 8
JOANNA108

Jasne, masz prawo, po prostu zdanie "tak się nie robi" zabrzmiało tak jakby to był niewiadomo jaki błąd w sztuce filmowej :) .

Jeszcze dodając, po pierwsze mam nadzieję, że dalszy ciąg serialu nie powstanie. Po drugie nie uważam, żeby tak naprawdę, wbrew pozorom, było to otwarte zakończenie.

ocenił(a) serial na 5
bdk1985

Widzę, że obejrzałeś film pod tytułem "Heima", trafił swój na swego, bo ja lubię bardzo ten zespół, a mało kto wie, co to takiego jak mówię, że słucham Sigur Ros :)

ocenił(a) serial na 8
JOANNA108

Kiedyś słuchałem Sigur Ros częściej, tera głównie do snu ;) ale świetny zespół, a bycie na choćby jednym koncercie z Heimy to moje niespelnione marzenie.

ocenił(a) serial na 7
Wiktoriaaaaaa

Dobry i tyle.Nie rozumiem zachwytów chociaż było kilka świetnych momentów

ocenił(a) serial na 7
MistiqueAFC

powalony serial strasznie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones