PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789148}
18 673
chce zobaczyć
7,1 22
oceny krytyków
The End of the F***ing World
powrót do forum serialu The End of the F***ing World

Witajcie ! :) Chcę obejrzeć ten serial z 14- letnią siostrą. Myślicie, że to dobry pomysł?

Nastkay

To zależy.. W serialu mordują, tłuką się po mordach, jucha leje się strumieniami. Jest próba gwałtu, pedofilia, homoseksualizm, chlanie, ćpanie, etc. Your choice.

ocenił(a) serial na 5
harryho85

Hahaha, tak samo jak z Riverdale czytałam opinię o serialu na jakiejś stronie typu parenting i jacyś Amerykanie pisali, że oglądają ten serial ze swoimi 6,9,10-letnimi dziećmi a nawet z 4-latkiem O.o
Nie wiem jaki jest cel pokazywania smarkom do 15 roku życia takie sceny? Wychowują patologię, bo o ile dorosły człowiek potrafi odróżnić fikcję od rzeczywistości to taki dzieciak bierze większość na serio.

kasiap_18

Dzięki za odpowiedzi, ale niestety zanim je zobaczyłam obejrzałyśmy pierwszy odcinek. Zdecydowanie resztę obejrzę już sama:)

ocenił(a) serial na 5
Nastkay

No to zafundowałaś jej traumę xD Żartuję ;)

Ale zauważyłam tendencję ostatnio, że większość seriali o nastolatkach tak na prawdę dla nastolatków nie jest...

ocenił(a) serial na 8
Nastkay

Krótko; nie.

ocenił(a) serial na 9
Nastkay

Kategoria wiekowa co i jak podane w katalogu Netflixa, jest dokładny opis.

ocenił(a) serial na 5
Nastkay

Sporo wulgaryzmów, ale pewnie w szkole jak i w sieci, nasłuchała się już więcej...Poza tym krew, dragi i zabijanie - czyli wszystko z czym miało już styczność dziecko w tym wieku, mające dostęp do internetu - smutne ale prawdziwe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones