PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=562308}
6,9 2 602
oceny
6,9 10 1 2602
The Gates: Za bramą tajemnic
powrót do forum serialu The Gates: Za bramą tajemnic

podobna tematyka

ocenił(a) serial na 8

witam. czy ktoś może polecić seriale o podobnej tematyce? oglądałem już true blood i vampire diaries

leszek3030

hmm proponowałabym Lost Girl, w sumie jest o subbkubie, ale jest ciekawy i człowiek nie nudzi się. oraz Misfits jest to mieszanka Skins'ów z nadnaturalnymi mocami :D

ocenił(a) serial na 7
leszek3030

Kindred: The Embranced i już wymienione Lost Girl

ocenił(a) serial na 8
leszek3030

może spróbuj Being Human, dobry serial brytyjski.

użytkownik usunięty
marceliola

osobiście wole amerykańską wersje.

leszek3030

Dynastia, identyko, tylko bez kłów

leszek3030

może Teen Wolf ?

beatricze19

polecam

leszek3030

666 park avenue

ocenił(a) serial na 9
leszek3030

The Originals, Teen Wolf, Nine Lives Of Chloe King, Grimm, Beauty And The Beast, Once Upon A Time, Witches Of East End :)
(wampiry, (wilkołaki) (coś podobnego do wilkołaków) (wiele dziwnych (bestia) (postacie z bajek) (czarownice)
wilkołaki, stworzeń)
czarownice)

leszek3030

Do w/w dodam: Hemlock Grove :)

ocenił(a) serial na 5
matiiii

iZombie

abnegacja

Hej wszystkie już widziałam oprócz tego chyba tego embe... Sorki nazwy nie zapamiętałam.
Ja osobiście najbardziej uwielbiam oczywiście vampire diaries, po prostu kocham.
Z tych co ja oglądałam i podaliście koleżance, to najbardziej "666park...", "czarownice z Eastwood..", "PLL" ale tu nie ma żadnych nadprzyrodzonych rzeczy ale ciekawe wątki wciągające od 1odcinka, chociaż mój wiek to nie naście, to mogę polecić. I tak warto żyć jak reszta "Once... ", itd.
Mogę dorzucić "pod kopułą" i uwaga super hiszpańskie "Internat Czarna Laguna - mój faworyt!! dosłownie od 1odcinka wciąga swoją tajemniczości ą. Również "Statek" też hiszpański z wieloma bohaterami ze "Internat..."
Ja szukam teraz w dalszym ciągu czegoś podobnego do The Geats lub 666 tylko, że wszystko jest związane z hasłem "detektyw facet" a czemu nie ma główna bohaterka...?
Podpowiedzieć coś jeszcze?
Hmm Lost girl nie pamiętam teraz - o czym to było? Proszę, przypomnijcie i dodajcie coś jeszcze może z nowych? Obojętnie właściwie.

Monica_7

Za wszelkie błędy w pisowni bardzo przepraszam, słownik mi w telefonie wariuje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones