PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10015088}
6,7 902
oceny
6,7 10 1 902
The Lazarus Project
powrót do forum serialu The Lazarus Project

Chyba ostatni post. Przynajmniej do sezonu 3.
Obejrzałem oba sezony. Już w całości.
Chyba najbardziej pokręcony i lekko bezsensowny serial o podróżach w czasie. A widziałem tych seriali całe multum włącznie z bardzo niedocenianym Limitless czy z jakimiś hiszpańskimi serialami.

Zacznijmy od tego, że tutaj ludzie w 2012 i 2024 wyglądają tak samo.
Giną wersję ludzi z 2012 a ich wersję z 2024 żyją dalej.
Ba. Po zabiciu szefa Icarusa (męża Weasley czy tam ojca jej dziecka) powinno wydarzyć się coś dziwnego, bo to przez ten projekt cała ekipa z 2024 wylądowała w 2024. A tymczasem nic.
I żeby było jeszcze bezsensowniej Becky ver 2012 i Becky ver 2024 razem lądują w 2024 roku xD
Więc teraz jak się będą razem wychowywać to jakie wspomnienia będzie mieć ta Becky ver 2024 ? Te co miała?:

Zupełnie osobna kwestią jest sama otoczka serialu. Mocno zmoralizowana i sfeminizowana, faceci są pokazani jako słabi a kobiety silne i doskonałe. Czy wrócę do sezonu 3 ? Wątpię. Drugi sezon machnąłem, bo siedzie w domu i z nudów byłem ciekaw jak rozwiążą kwestie które opisałem wyżej ale nic ciekawego się nie dowiedziałem.

ocenił(a) serial na 6
Wizard1984

Najlepsza produkcja o podróżach w czasie to Dark i nic już raczej nawet nie zbliży się do tego poziomu. Jeśli chodzi o Lazarusa to pierwszy sezon się przyjemnie oglądało. Drugi to porażka. Masa głupot, ale akurat te które Ty wymieniłeś są w miarę logiczne. No chyba, że myślisz, że podróże w czasie zawsze działają tak jak w Powrót do przyszłości. Jedyny plus tego sezonu to dylemat moralny kto ma rację i czy podróże w czasie powinny istnieć.

McGyverPL

Najlepszą produkcją o podróżach w czasie jest serial 12 Małp

ocenił(a) serial na 6
Wizard1984

Jak na temat podróży w czasie to akurat jest tu ciekawa koncepcja najpierw tych punktów kontrolnych, a później normalnego wehikułu czasu. I o ile punkty kontrolne zwyczajnie przewijają czas do tyłu to podróże w czasie wehikułem zawsze powodują paradoksy, rzeczywistości równoległe i spotykanie samego siebie.

Wizard1984

Nie będzie 3go sezonu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones