The Office PL (2021)
The Office PL: Sezon 1 The Office PL sezon 1, odcinek 1
odcinek The Office PL (2021)

Pilot

27m
6,2 438
ocen
6,2 10 1 438
The Office PL
powrót do forum s1e1

"25-letni" Franek

ocenił(a) serial na 7

W którym roku dzieje się akcja tego serialu??? Ta postać nie ma prawa nazywać się dwudziestopięciolatkiem. Ona nie stała nawet przy dzisiejszym dwudziestopięciolatku. Czapka do tyłu??? Deskorolka?????? Vlog podróżniczy???? To przecież wzorzec 25-latka sprzed co najmniej siedmiu lat D: a nawet i podówczas nie byłby to zbyt dobry przykład.
Scenarzyści powinni zrobić lepszy research jeśli chodzi o postać w tym wieku ._.
Mogliby z niego zrobić trzydziestkę i wtykę zarządu. Jest zbyt libkowy, w sumie nawet aktor ma na nazwisko Matczak. Hehe.
Czekam na to aż ktoś mnie "wyprowadzi z błędu" i powie że świetna to postać. Czekam. Z niecierpliwością.

ocenił(a) serial na 7
Lideanne

W sumie... To cofam. On się zachowuje jak taki 25-latek z Siedlec, który nie ogarnia do końca który mamy rok. Wybaczcie, twórcy. Mea culpa.

Lideanne

On ma 24 lata

ocenił(a) serial na 7
Lideanne

o to właśnie chodzi

ocenił(a) serial na 5
Lideanne

Ale z drugiej strony wzorzec aktualnego 25-latka, o którym Ty myślisz - nie pracowałby przy biurku w Kropliczance. Więc raczej pasuje. Taki w miarę rozsądny, trochę nijaki i ogarnięty typek, tylko że leniwy i pandemia go przycisnęła w Siedlcach.

ocenił(a) serial na 10
Lideanne

mam 30 lat i jeżdżę na desce, też jestem nierealna? xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones