serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

The Office PL

2021
27m
6,9 13 813
ocen
6,9 10 1 13813
7,2 16
ocen krytyków
Akcja The Office pl rozgrywa się w Siedlcach, w siedzibie firmy zajmującej się produkcją wody mineralnej „Kropliczanka”. Jej prezes, Michał, to człowiek pozbawiony autorefleksji, który każdym słowem i gestem zabiega o atencję i uznanie. więcej mniej
The Office PL zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

The Office PL
Zwiastun nr 1
nr 1 2021-09-30T13:52:51 https://fwcdn.pl/webv/90/77/59077/59077.4.jpg https://fwcdn.pl/video/trailer/THE_OFFICE_PL___Oficjalny_zwiastun___CANAL_.vp9.1080p.webm
Serial Killers
"The Office PL" - sezon 2.
W dzisiejszym odcinku oceniamy drugi sezon produkcji CANAL+ "The Office PL". Czy serial komediowy inspirowany hitami z Wielkiej Brytanii i USA wciąż bawi? Na to pytanie spróbują odpowiedzieć: Adriana Prodeus i Łukasz Muszyński 2022-11-04T23:22:52 https://fwcdn.pl/webv/31/46/63146/63146.6.jpg

Akcja "The Office PL" rozgrywa się w Siedlcach, w siedzibie firmy zajmującej się produkcją wody mineralnej "Kropliczanka". Jej prezes, Michał, to człowiek pozbawiony autorefleksji, który każdym słowem i gestem zabiega o atencję i uznanie. Kiedy przedsiębiorstwo zostaje przejęte przez nowego, właściciela, a pracownicy zaczynają obawiać sięAkcja "The Office PL" rozgrywa się w Siedlcach, w siedzibie firmy zajmującej się produkcją wody mineralnej "Kropliczanka". Jej prezes, Michał, to człowiek pozbawiony autorefleksji, który każdym słowem i gestem zabiega o atencję i uznanie. Kiedy przedsiębiorstwo zostaje przejęte przez nowego, właściciela, a pracownicy zaczynają obawiać się o swoje posady, jedynie Michał patrzy na zmiany z optymizmem. Biznesowe roszady przeplatają się tu z biurową codziennością pracowników "Kropliczanki".

dystrybucja
Canal+
studio
BBC Studio / Canal+ Polska
tytuł oryg.
The Office PL
inne tytuły
Serial nakręcono w Warszawie (Polska).
Antoni Syrek-Dąbrowski został poproszony, jako zewnętrzny konsultant, aby nagrać spot wideo witający nowych pracowników Kropliczanki.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Woronowicz jest niesamowity!

ocenił(a) serial na 7

Nic dodać nic ująć, genialna rola

Dowód na to, że w Polsce też można zrobić bardzo dobry serial komediowy!Dla mnie 10/10!!

W ogóle nie czuję tego gościa, niby robi jakieś żarty ale jest moim zdaniem sztywny jak nie wiem co. Kompletnie źle dobrany aktor do roli.

Tyle w temacie

Zwiastun nie pokazał nic zachęcającego, na szczęście sam serial ratuje wszystko, kilkanaście razy popłakałem się ze śmiechu przy 3 odcinkach, super!