PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810907}

The Order

6,1 7 534
oceny
6,1 10 1 7534
The Order
powrót do forum serialu The Order

nie ogladajcie bo to dno jakich malo

devill79

Jak twój komentarz

tysonek22

okazuje sie ze to wilkolwak potem an koncu mu daja proszek na zapomneinie no lipa straszna ty pewnei kochasz takie gnioty zreszta to widac po tobie

devill79

Jesteś zdrowo jebniety gościu.

ocenił(a) serial na 4
tysonek22

jak twój komentarz

SurferBeGood

Jak chciałeś zabłysnąć to lepiej weź się posyp brokatem gościu bo ci nie wyszło ;)

ocenił(a) serial na 4
tysonek22

Rozumiem ze piszesz z doswiadczenia

SurferBeGood

owszem, masę takich internetowych matołków jak ty już spotkałem

ocenił(a) serial na 4
tysonek22

Wlasnie widze po merytorycznych wypowiedziach i czytaniu ze zrozumieniem.
Powiedzialbym ze poziomem z wykształcenia niepelne podstawowe

SurferBeGood

przykro mi że tak wcześnie zakończyłeś edykację

ocenił(a) serial na 1
tysonek22

Chłopie, o co się ciskasz? Serial jest na 4 gwiazdki. Nic więcej. Byłoby nawet 6 gdyby nie to zakończenie, które spaprali po całości. Zrobili z tego historię bez przyszłości. Jedyna opcja to zrobić 2 sezon z pazurem i ogniem w mroku. Głównego bohatera w tajemniczy sposób odczarowuje ktoś z bractwa, kto ma plan jego zniszczenia, lub Północ w jego ciele sprawia, że proszek nie działa. Bohater zniszczy bractwo i tak dalej. W innym wypadku wyjdzie kolejny gniot. Kupa bez wyrazu.

A sam powstrzymaj się od swoich "celnych komentarzy". Są denne, bardzo prostackie i zarzucasz w nich komuś coś co ewidentnie sam robisz. Wywyższasz się zwracając komuś uwagę na komentarz dokładnie taki sam jaki napisałeś. Piszesz o edukacji, a nie przepraszam o "edykacji". Nie używasz wielkich liter na początku zdania, brak również w nich znaków przystankowych oraz interpunkcyjnych. Już nie wspomnę o kulturze wypowiedzi, która razi na kilometr. Wszczynasz przepychankę, wyzywasz innych adwersarzy i masz pretensje, że dostajesz za to. Ogarnij się człowieku, bo jak nie masz nic do powiedzenia to milcz. Lepiej uchodzić za idiotę milcząc, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości. Trzymaj się tej maksymy, a jakoś przejdziesz przez życie.

ocenił(a) serial na 7
Przemo185

Zgadzam się co do meritum, mam jednak jedno "ale". Skoro wytykasz już komuś braki w edukacji i nieeleganckie pisanie to znaki są co do zasady "przestankowe" a nie "przystankowe". No chyba, że chodzi o oznaczenie przystanku a nie kropki i przecinki w zdaniu.

ocenił(a) serial na 1
Moriah

Widzisz, przejęzyczenie polega na tym, że nie piszę jak analfabeta, a jedynie tak jak w tym wypadku powstał błąd. Prawda, że go nie zauważyłem, ale jest nieporównywalnie mniejszy niż jego wypowiedź. Ponadto wynika on z pomyłki, a nie niedbalstwa. Wystarczy porównać nasze wypowiedzi.

ocenił(a) serial na 4
SurferBeGood

kiedy szukasz atencji na filmwebie pisząc nic nie znaczącą wypowiedź XD

kurde wlasnie to samo zrobilem, unlucky :(

mich145

XDDDDD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones