PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608361}

The Originals

7,9 44 087
ocen
7,9 10 1 44087
The Originals
powrót do forum serialu The Originals

o ile pamietam kiedys w TVD bylo w ktoryms odcinku, ze jesli umrze pierwotny to cala jego "linia" tez umiera.. w ostatnim odcinku Originals umarli Klaus i Elijah i ciekawi mnie czy ja cos zapomnialem/pominalem czy jak? czy jakos ten problem giniecia calej linii krwi zostal inaczej rozwiazany a ja juz nie pamietam.. przeciez w ten sposob powinno umrzec w teorii bardzo duzo innych wampirow (rowniez tych przyjaznych Mikaelsonom).. a w serialu cisza o tym.. ciekawi mnie tylko czy oni zapomnieli wogole o tym czy ja cos ominalem.. jesli nic nie pominalem to jeszcze rozumiem ze przezyl Marcel skoro stal sie tak jakby "nadwampirem"... ale reszta?
poza tym nie pamietam juz z czyjej linii byli bohaterzy TVD jak np Caroline.. moze mi ktos to przypomniec/wyjasnic?
z gory dziekuje

ocenił(a) serial na 8
Bartosz81

W przypadku Klausa ta więź z tego co pamiętam została zerwana.

Johanna007

ja wlasnie nie pamietam.. ale nawet jesli to w dalszym ciagu jest Elijah... a tu nic na ten temat nie powiedzieli..

ocenił(a) serial na 10
Bartosz81

Tylko od Elijahy umrą wampiry, które sam stworzył. A z Klausem to było chyba w 3 sezonie jak zerwana została ta więź i w 4 gdzie zjechali się wszyscy, którzy chcieli go zabić. Nie będąc z nim już związani.

anne22

teraz cos mi juz swita.. ale ciekawi mnie ktorzy z bohaterow TVD i Originals "pochodza" od Elijah..

ocenił(a) serial na 10
Bartosz81

Raczej żaden ;)

anne22

no albo juz dawno zostali usmierceni przez tworcow seriali

ocenił(a) serial na 10
Bartosz81

Wiem, że była Gia ale ona zginęła już w 2 sezonie, co Elijah miał z nią romans i w sumie tyle było z tego tworzenia wampirów ;P

anne22

no to sie chlopak natworzyl "dzieci" :P

ocenił(a) serial na 10
Bartosz81

Elijah raz umarł to wtedy cała jego lina zginęła było to pokazane w serialu. Wampiry z serialu pamiętniki wampirów były większości z krwi Klausa pamiętam nawet w jakiś odcinku jak chcieli go zabić to szukali informacji z jakiego rodu są . Wszyscy byli stworzeni przez Klausa głównie to była Katerina potem wiadomo Damon, Stefan itp.

Anahi_filmweb

I tu niezgodność kto w końcu przemienił Stefana?

ocenił(a) serial na 9
Bartosz81

A taki napis:

UWAGA SPOJLER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 9
Bartosz81

Klątwa więzi linii krwi została zerwana za sprawą magii, w którymś sezonie Pierwotnych. Dlatego żaden wampir, którego stworzyli Klaus i Elijah, nie umarł po ich śmierć, tak to było w przypadku pierwszej śmierci Kola i Finna.

użytkownik usunięty
Bartosz81

Ludzie, czy wy to w ogóle oglądacie czy tylko czytacie co trzecie zdanie z opisów odcinków? W sezonie 3 wampiry z linii Klausa zostały od niego "odłączone". Zaklęcie wykonał sabat Strix oraz Davina. To dzięki temu odłączeniu możliwe było uzyskanie ogromnej ilości magii i przywrócenie Kola i Finna do życia. W sezonie 4 Elijah zginął, było wyraźnie pokazane, że wampiry z jego linii padły jak muchy. Nikogo od tamtego czasu nie przemienił (a przynajmniej nie było to pokazane), więc nie ma kto umrzeć. Pęknięty wisiorek, biały korytarz, czerwone drzwi, coś świta?

dziekuje za przypomnienie... swita swita.. wybacz ze nie pamietam wszystkiego z poprzednich sezonow ale niestety mam tez inne rzeczy na glowie niz ogladanie seriali..;) pozdrawiam

użytkownik usunięty
Bartosz81

No patrz, ja też mam wiele innych rzeczy na głowie a jakoś pamiętałam ;) również pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones