PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810934}
7,8 15 413
ocen
7,8 10 1 15413
The Spy
powrót do forum serialu The Spy

Zobaczyłem okładkę filmu i patrze - Borat! Super będzie śmianie się i ekstra!
Oglądam, i oglądam i oglądam i nic. Borat to nie Borat tylko jakiś Eli.
Nie dajcie się zwieść, ten serial to ściema.
1/10

NieMamSwojegoZdania

Tak! Nie ujął bym tego lepiej.

NieMamSwojegoZdania

A tak poważnie, to chyba nie to forum!

ocenił(a) serial na 1
Cartman_fw

No właśnie to. To ja nie rozumiem, zgadzasz się i nie ujął byś lepiej czy nie?

NieMamSwojegoZdania

I daltego nie ma sensu patrzeć na oceny filmwebu. Bo przyjdzie taki pajac i da 1 gwiazdkę, bo aktor znany z komedii, tym razem nie pajacował. Jebnij się pajacu!

ocenił(a) serial na 1
Autoniacs_pl

Przepraszam bardzo, ale czy nie przeginasz z językiem? Tu borat gra po prostu tragicznie! To wszystko o niczym i taka opinia jest wszędzie przecież. A obrażać tak ludzi to chyba idź się leczyć na głowe jak sie nie znasz na filmach.
Śmieszne to tylko że Borat gra tu żyda, hahahaha. Ale reszta słabizna cieniutka

NieMamSwojegoZdania

Ty w ogóle czytasz co piszesz? Czy klepiesz w klawiaturę bez odbrobiny namysłu?

ocenił(a) serial na 1
Autoniacs_pl

A Ty czytałeś co Ty za niemądre nieprawdy piszesz? Piszę co myślą wszyscy, co z nimi gadałem. Jesteś w mniejszości i obrażasz bo nie masz racji, więc pewnie nie umiesz inaczej.
Pooglądaj dobrego kina trochę, zdobądź jakąś minimalną wiedzę o fajnych filmach i dopiero się wypowiadaj.

NieMamSwojegoZdania

Zatkało go, ma zbyt małą wiedzę żeby prowadzić jakąkolwiek merytoryczną dyskusję.
Ja bym olał typa, wnosząc po stylistyce facet nic więcej nie będzie w stanie wykrzesać.

ocenił(a) serial na 9
NieMamSwojegoZdania

Dziecko przejdź lepiej do oglądania Avengersów i Jackass...

ocenił(a) serial na 1
psycha

Widziałem już wszystkie Avengers a Jackass boomerze był dobry sto lat temu i skoro znasz i przychodzi Ci na myśl w jakichkolwiek okolicznościach to chyba masz w dodatku skopany gust filmowy (abstrahując już nawet od tematu pod którym piszemy).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones