PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=845708}
6,9 25 039
ocen
6,9 10 1 25039
6,7 3
oceny krytyków
The Stranger
powrót do forum serialu The Stranger

Jak to Coben.

ocenił(a) serial na 9

Książki nie czytałem, ale opowiastki Cobena łykam w ciemno.
Przyjemnie się ogląda i naprawdę wciąga.
Przydałoby się jeszcze kilka odcinków.
Podobnie jak Safe robi robotę.
Jak dla mnie to mogą ekranizować całego Cobena od deski do deski.

barsliw

To jest jedna historia, czy każdy odcinek o czymś innym?

kolega69

jedna historia, ale nie jeden wątek.

ocenił(a) serial na 7
barsliw

Netflix ma zekranizowac 14 powieści Cobena

ocenił(a) serial na 9
nicole94_fw

Oby nie co dwa lata

ocenił(a) serial na 8
barsliw

Oo! Odważą się sięgnąć po coś z serii z Myronem i Winem (swoją drogą - hotel w "The Stranger" nazywał się Bolitar :D) czy mają ekranizować tylko pozostałe powieści?

ocenił(a) serial na 3
Sol89

Widzę, że nikt nie odpowiedział, więc odpowiem - seria z Myronem Bolitarem jest wyłączona z umowy z Netflixem.

ocenił(a) serial na 8
mlewinska91

Dziękuję bardzo za odpowiedź :) A wiesz może czy w takim razie planowane jest coś innego z tą serią, czy Coben ją po prostu wyłączył, bo tak?

ocenił(a) serial na 3
Sol89

Nie mam pojęcia, mogę tylko spekulować, że chciał stworzyć coś bardziej spójnego (np. z jednym aktorem grającym Myrona Bolitara we wszystkich częściach, ogólnie jedno "uniwersum" dla wszystkich części) i oddać to w ręce jednych konkretnych twórców, a nie "rozdać" po krajach i twórcach tak, jak te ekranizacje, które "dostał" Netflix. Ale tak jak mówię, to tylko moje domysły :)

ocenił(a) serial na 8
mlewinska91

Oby, to by była wspaniała rzecz, gdyby taka seria zrobiona z sensem i konsekwencją w końcu powstała.

ocenił(a) serial na 7
barsliw

Czytałam książkę od razu, gdy wyszła (czyli kilka lat temu) i miałam tylko zerknąć na jeden odcinek...Tak się wciągnęłam, że nie mogłam przestać. I tak się zastanawiam, czy dodano wątki, czy pamięć mnie zawodzi...ale wyszło super. Brytyjczycy umieją robić seriale!

ocenił(a) serial na 9
Chile

No sztos. Trzeba lubić Cobena żeby się tym jarac. Ja lubię i nawet nie czytając wszystkiego łykam w ciemno

barsliw

Bardzo dobry,wciągający serial. Podobnie jak Safe. Fajnie,że w tym roku, zobaczymy jeszcze jeden serial na podstawie książki Cobena. Jestem tym bardziej ciekawa,że akcja serialu będzie w Polsce,mam nadzieję,że będzie to również udany serial. Wracając, do The Stranger, chyba muszę sobie przypomnieć książkę. Czytałam ją dość dawno temu i niestety, nie pamiętam wszystkiego. Jednak zamiana tytułowego Nieznajomego,na kobietę, wydaje mi się bardzo interesujący.

ocenił(a) serial na 9
alibaba_4

Jakiż to jeszcze serial zobaczymy??

barsliw

Netflix w tym roku,planuje jeszcze premierę "W głębi lasu"zdjęcia zakończyły się chyba w grudniu,mam więc nadzieję,że rzeczywiście w tym roku będziemy mogli obejrzeć ten serial. Coben podpisał umowę z Netflixem,na 14 filmów/seriali na podstawie jego książek,z tego co się orientuję będzie,więcej produkcji nieanglojęzycznych. Przykładem jest już wspomniane wcześniej "W głębi lasu",oby to była udana produkcja. A teraz pytanie z innej beczki,kojarzy ktoś tytuł piosenki,wykorzystanej na początku serialu?

ocenił(a) serial na 7
alibaba_4

walking on cars- monster .no chyba że już znalazłeś

Chile

Dodano wątki i trochę przerobiona końcówka. No i mniej postaci jest po stronie Nieznajomej. Ale tak poza tym to serial bardzo dobry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones