0 odcinków
7,0 2
oceny
7,0 10 2
9
chce zobaczyć
{"type":"film","id":745633,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/The+Ultimate+Evil-2015-745633/tv","text":"W TV"}]}

   W 1993 roku dziennikarz śledczy Maury Terry (Gary Bairos) wraca do sprawy morderstw sprzed lat. Jego zdaniem za zbrodnie nie jest odpowiedzialny jeden człowiek. Lokalne władze nie są skore do pomocy, więc dziennikarz w pojedynkę musi stawić czoła tajemnicy. Niespodziewanie trafia w sam środek sieci oszustw oraz spisków, za którymi stoiW 1993 roku dziennikarz śledczy Maury Terry (Gary Bairos) wraca do sprawy morderstw sprzed lat. Jego zdaniem za zbrodnie nie jest odpowiedzialny jeden człowiek. Lokalne władze nie są skore do pomocy, więc dziennikarz w pojedynkę musi stawić czoła tajemnicy. Niespodziewanie trafia w sam środek sieci oszustw oraz spisków, za którymi stoi znany kult. Serial został oparty na historii morderstw popełnionych przez "Syna Sama" (Davida Berkowitza), które miały miejsce w Nowym Jorku w drugiej połowie lat siedemdziesiątych XX wieku.

   Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO GO, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami.

   Netflix - www.netflix.com

   HBO GO - www.hbogo.pl

   Canal+ - www.pl.canalplus.com

   Player - www.player.pl

   TVP VOD - www.vod.tvp.pl

   Play Now - www.playnow.pl

   iTunes - www.apple.com/pl/itunes

   Nowe Horyzonty -

   Apple TV - tv.apple.com

   mdag.pl - mdag.pl

   Pięć Smaków - piecsmakow.pl

   Moje eKino - mojeekino.pl

   Ninateka - ninateka.pl

   VOD.PL - www.vod.pl

   Chili - pl.chili.com

   Amazon Prime - www.primevideo.com

   Playstation VR -

   Canal+ - www.pl.canalplus.com

   DAFilms - dafilms.pl

   Cineman - cineman.pl

   Outfilm - outfilm.pl

   KinoPodBaranami - https://www.kinopodbaranami.pl