PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=797238}
7,3 59 771
ocen
7,3 10 1 59771
7,6 5
ocen krytyków
The Umbrella Academy
powrót do forum serialu The Umbrella Academy

Najlepszy serial Netflixa

ocenił(a) serial na 10

Zakochałam się oglądając pierwszy odcinek, skończyłam cały serial w jeden dzień i nie mogę doczekać się kontynuacji.

jeinsilk

poczekaj z rok ;)

jeinsilk

Jeden z lepszych, ale nie najlepszy ;) Dla mnie najlepsze jest Dark, ten serial zmiata wszystkie inne pod względem fabularnym. The Umbrella Acadamy fabularnie wypada cienko przy Dark, ale ma świetnie postacie.

Progresywna

A ja Dark nie pociągnąłem do końca, bo im dalej tym było coraz nudniej. Za to zdecydowanie nr 1 Netflixa dla mnie jest Stranger Thinks (1sezon)

miko_5

Ja Stranger Things też lubię, ale Dark było dla mnie dojrzalsze, mroczniejsze, cięższe. Szkoda, że nie obejrzałeś do końca, bo naprawdę fabuła zaskakująca i ciekawe plot twisty.

Progresywna

To zrobię drugie podejście :)

miko_5

Miałam podobne odczucia względem Dark.. zapowiadał się rewelacyjne, fabuła dobrze się rozwijała, czasem przewidywalna, ale jednak robi wrażenie. Niestety pod koniec sezonu coś nie zagrało i w mojej bardzo subiektywnej opinii było naciągnięte i niepotrzebnie skomplikowane. Gdybym oglądała Dark jako pierwszy serial netflixa pewnie lepiej bym go oceniła. Na plus na pewno jest ten zimny, wilgotny, mroczny klimat :)

miko_5

Ja akurat lubię takie skomplikowane wątki, ale rozumiem, że ktoś może mieć inne zdanie :)

miko_5

@miko_5 jeśli ci się nie podobało, to nie ma po co na siłę się katować ;) Nie każdemu musi przypaść do gustu ten serial.

Progresywna

Dla mnie problemem w Dark byli aktorzy, strasznie słabi, nie przykuwali do ekranu.

Smash83

Wedlug mnie aktorzy byli bardzo dobrzy, ale postaci nie były tak ciekawe, jak np. w The Umbrella Academy.

Progresywna

Tak, Dark wymiata, dla mnie również pod względem obłędnej muzyki. Dopiero zaczęłam Umbrella tak więc trudno mi się wypowiedzieć ale póki co jest w nim świeżość i zaciekawił mnie.

Progresywna

Zgadam się, Dark najlepszy!

ocenił(a) serial na 10
Progresywna

O wiele lepszy niż Dark

Progresywna

Dark? OMG Ja ja nie byłem w stanie przetrwać 1 odcinka. Muzyka w tym serialu była tak okrutna,że bolały nie tylko uszy ale całe ciało. Masarka jak to można oglądać z taką muzyką.

ocenił(a) serial na 5
jeinsilk

Nie rozumiem co w nim jest takiego ciekawego. Ten serial ma słabą fabułę. Klaus i nr 5 trzymają poziom. Resztę bohaterów zapomnę do końca miesiąca. Mocne rozczarowanie bo po tyle pochlebnym opiniach spodziewałem się czegoś dużo lepszego.

ocenił(a) serial na 3
LiYuan

zupełnie jak ja, nawet przez pierwszy nie byłem w stanie przebrnąć, tańczenie płakanie i o niczym gadanie, dla mnie takie samo dno jak titans

ocenił(a) serial na 8
oz_ozzwald

To tańczenie i gadanie to tak zwany rozwój postaci. No ale co kto lubi.

ocenił(a) serial na 3
miszatujest

Nie widziałem jeszcze żeby ktoś się rozwijał od gibania do hipsterskiej muzyczki

ocenił(a) serial na 8
oz_ozzwald

Ta scena pokazywała że są rodzeństwem o wiele lepiej niż samo powiedzenie że są . Zapewne robili to jako dzieci. Pokazywała że są podobni (robią to samo) ale że są też podzieleni (każdy tańczył osobno). Zaraz potem pokazał się nr 5 więc można powiedzieć że ta piosenka go symbolicznie sprowadziła aby dołączył do rodzeństwa. No i sam tekst "I think we're alone now" w kontekście śmierci ojca też nie jest bez znaczenia. Więc nie. To nie są tylko wygibasy.

ocenił(a) serial na 3
miszatujest

Wg mnie przerost formy nad treścią. Przez cały odcinek jest nad udowadniane jak bardzo są dysfunkcyjni wobec siebie, ale jak bardzo ich jednocześnie do siebie ciągnie. Wycięcie kilku minut na potańcowanie nie zmienia kompletnie nic. Może ktoś kto uwielbia takie zabiegi, stwierdzi to samo co ty, ale jak dla mnie to wmawianie przez godzinę w kółko tego samego, tylko na różne sposoby. Wad jest o wiele więcej wg mnie, ale na tym się zatrzymam.

ocenił(a) serial na 10
oz_ozzwald

Hipsterskiej muzyki? Przecież ta piosenka to klasyk od Tiffany z lat '80 -_-

Pshepyoor

wg mnie muzyka wymiata. Postaci są około mojego wieku i praktycznie wszystkie piosenki znałam i dobrze się z nimi bawiłam a [spoiler] jak opętany przez Bena Klaus chodził do piosenki "triller" Beackstreet Boys jest MEGA!!!

ocenił(a) serial na 3
LiYuan

Wszytsko co wyżej + muzyka, w sensie dobór owej muzyki. Rozumiem zabieg, który lubię nawiasem mówiąc, że w scenach śmierci, rozpierduchy i w ogóle masakry podkłada się wesołe "pindolenie" żeby trochę zbić z tropu, al;e tutaj w 10 odcinkach zabieg ten był wykorzystany chyba w 7 i niestety było to złe. Całość mnie zdenerwowała pod tym względem, że jest typowy format: sezon 1 10 odcinków przeciągnijmy jak najdłużej przedstawiając backstory każdego z bohaterów a teraz sobie czekajcie rok na kolejny sezon, rozpaleni hajpem. FU Netflix :) 2 już nie obejrzę.

ocenił(a) serial na 6
Niekryt

Zdecydowanie za bardzo rozciągnięty, momentami o niczym

Niekryt

Muzyka robi tu robotę! Piosenki z mojego dzieciństwa (i dzieciństwa bohaterów) sprawiały, że dałam serialowi oczko wyżej.

ocenił(a) serial na 7
jeinsilk

postawa komiksowa na kolejne sezony istnieje i sam Gerard w wywiadzie powiedzial ze jak bedzie zapotrzebowanie duze na ciąg dalszy to on napisze więcej komiksów. na razie mamy jakby dwie sagi a 3cia jest w produkcji z czego sezon pierwszy to saga pierwsza

jeinsilk

dla mnie ten serial trochę lipa

ocenił(a) serial na 8
jeinsilk

Poczekaj na Wiedźmina

ocenił(a) serial na 9
jeinsilk

Aktor odgrywający rolę "Numeru 5", powinien zagrać młodego Robina a. k. A Damiana Wayne'a. A jak wiemy... Ten to potrafi wkurzać i zawsze mieć to swoje zdanie!

jeinsilk

Pełen zwiastun drugiego sezonu. Premiera 31 lipca.
https://www.youtube.com/watch?v=Me0eoCwLj-A
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

jeinsilk

jeżeli to gówno to najlepsze co ma netflix to ci gratuluje masz gust hahaha

jeinsilk

Obok house of cards to nawet nie leżało

ocenił(a) serial na 8
jeinsilk

mi się też podobało, obejrzałam ciągiem...

jeinsilk

zdecydowanie najlepszy serial netfliksa

ocenił(a) serial na 9
guga_buzka

Tak :)

jeinsilk

to dosc spore naduzycietego slowa w stosunku co do serialu

ocenił(a) serial na 9
jeinsilk

Podbijam. Jeden z lepszych seriali netflixa, muzyka wybitna i jak dla mnie wszyscy aktorzy dobrani są idealnie.

ocenił(a) serial na 9
conti01

Dobrze prawisz

ocenił(a) serial na 9
jeinsilk

Podbijam. Mam Netflixa od jakiegoś czasu i szybko mi się znudził.. szukałam czegokolwiek na wieczór. Myślałam że to serial o gowniakach dla gowniaków. A żałuję że już to obejrzalam bo chcę jeszcze raz..(przynajmniej) nie wiedząc co się wydarzy... Top 10 na pewno

ocenił(a) serial na 6
jeinsilk

To mógłby być jeden z lepszych seriali netflix niestety jest 50 % Tandety i 50% Super serialu :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones