The Walking Dead: The Ones Who Live (2024)
The Walking Dead: The Ones Who Live: Sezon 1 The Walking Dead: The Ones Who Live sezon 1, odcinek 2

Gone

8,3 367
ocen
8,3 10 1 367
The Walking Dead: The Ones Who Live
powrót do forum s1e2

Widzę tu zachwalanie a to jesteś jakąś hollywoodzka papka, wydmuszka. Jakieś krasnale na siłę wsadzone michone piękna wystylizowana ja się pytam gdzie ona ma czas na makijaż włosy idealnie czyste piękne nie ugniecione nie ubrudzone ubranie??? Toż ona wygląda jak by na oskary szła i ta zbroja ja pierd...Dramat i popłuczyny podlane hektolitrami poprawności politycznej...

ocenił(a) serial na 9
stolek7

Rozumiem, że się oglądało bez napisów. Michonne piękna i wystylizowana była we śnie Rick'a.

ocenił(a) serial na 2
Corderosa

Michone gra tak nieprzekonującą ze scyzoryk się w kieszeni otwiera zdecydowanie nie wart serial czasu jest wiele lepszych...

Corderosa

Na koniu? We śnie była w białej sukience na ławce, a kolega wyżej mówi o Michonne w zbroi na koniu.

ocenił(a) serial na 8
stolek7

Przeciętnemu Polakowi to nic się nie podoba macie jakieś wygórowane wymagania w tych czasach że to jest nie pojętę, ta produkcja jest o wiele lepsza niż główne uniwersum a karzeł akurat kozacko był rozpisany, bardzo pozytywna postać i szkoda że nie zostawili go przy życiu, postać Okafora też był całkiem fajna ale tutaj historia toczy się między Michonne i Rickiem, to sama aktorka co odgrywała rolę Michonne odpowiada za tą produkcję gdyby nie ona Rick by nigdy nie wrócił na ekrany to ona wpłynęła na aktora który odgrywa rolę Ricka aby wrócił do TWD, Lincon w byle gó** by nie zagrał...

ocenił(a) serial na 2
ambrose123

A oglądałeś pozostałe dwie odnogi bo mi zdecydowanie przypadły do gustu wydaje mi się ze tu absolutnie popłynęli krasnal super inżynier nie przetrwał by w świecie twd nawet sekundy. Co do Ricka pierwszy odcinek był ok tu postać michone właśnie jest problemem.

stolek7

Witam proszę o namiary gdzie można obejrzeć sezon

ocenił(a) serial na 6
ambrose123

Trzeba mieć wygórowane wymagania, bo będą nam wciskać byle dziadostwo robione po taniości i na odwal się. Płacę za serial to oczekuję dobrej produkcji.

ocenił(a) serial na 8
Helter10

To prawda, niedługo dojdziemy do tego że twórcy filmów/seriali będą zalewać nas byle jakimi pomysłami które wytworzone będą przez sztuczną inteligencję, bo ludzie nie będą w stanie odnieść się do czegoś krytycznie.

ocenił(a) serial na 6
Zesar_Wielki

No ja nawet nie wiem czy już nie jesteśmy w takiej sytuacji :| Patrząc na niektóre scenariusze to można odnieść wrażenie że pisała to AI albo jacyś stażyści.

stolek7

Serial mi się podoba, ale te gładkie cery, makijaże, wygolone pachy, i uzębienie jka w z reklam pasty do zębów mnie też irytują. Naprawdę boja się tak pokazać brud? Rzadko spotyka się odwrotność tego w filmach. Najbardziej chyba robią to, czy robili, w westernach. Czy aktorzy nie chcą się tak pokazywać, czy może chodzi tu o identyfikację z bohaterami? Ludzie z brakującymi zębami może nie oddziałowują tak pozytywnie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones