Ta seria okazała się równie dobra jak i pierwsza, chociaż nawet dla mnie była nieco lepsza.
Posiadała więcej scen bardziej komediowych i skierowane w kierunku romansu. Częściej są
ukazane postacie drugoplanowe takie jak. Misaka, Shirai, Akcelerator itd. Nie będę się
rozpisywał... Daję ocenę 9/10... Cóż trochę mi...