serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Trudne sprawy

2011
44m
2,6 17 348
ocen
2,6 10 1 17348
Niecodzienne historie, problemy i tajemnice ludzi żyjących tuż obok nas. więcej mniej
Trudne sprawy zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

"Trudne sprawy" to codzienny serial paradokumentalny. Prezentujemy w nim poruszające, chwytające za serce historie, które żadnego widza nie pozostawią obojętnym. To opowieści o zdradach, niecodziennych kłopotach, tajemnicach ludzi żyjących tuż obok nas. Każdy z odcinków serialu poświęcony jest odrębnej historii i ma innych bohaterów."Trudne sprawy" to codzienny serial paradokumentalny. Prezentujemy w nim poruszające, chwytające za serce historie, które żadnego widza nie pozostawią obojętnym. To opowieści o zdradach, niecodziennych kłopotach, tajemnicach ludzi żyjących tuż obok nas. Każdy z odcinków serialu poświęcony jest odrębnej historii i ma innych bohaterów. Wśród nich znajdą się m.in. kobieta, której własna córka usiłuje odbić partnera. Widzowie poznają również historię zdradzanego męża, który rozpocznie walkę o swoje dzieci oraz dowiedzą się czym grozi ujawnianie zdjęć, adresu zamieszkania i numeru telefonu przypadkowym osobom poznanym w Internecie. Zobaczą również, jak trudno znaleźć równowagę między tym, czego pragną nasze dzieci, a tym czego my pragnęlibyśmy dla nich. We wszystkich tych fabularyzowanych opowieściach obserwujemy postawy naszych bohaterów w trudnych życiowych sytuacjach. Widzimy, jak sobie radzą z przeciwnościami losu i jaki wpływ opisane historie mają  na relacje z partnerem czy też stosunki rodzinne.

Próbuję wyobrazić sobie dzień, w którym na biurko dyrektora programowego Polsatu trafił projekt tego pseudoserialu. Ciekawe, co wtedy myślał. Na pewno zastanawiał się, czy znajdą się ludzie chętni do obejrzenia czegoś tak prymitywnego. Okazało się, że tacy się znaleźli i jest ich całkiem sporo. Niestety. Fabuła każdego odcinka bazuje na ukazaniu... więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Nie wiem kto postanowił wyreżyserować to coś, nie pojmuję również ludzi
oglądających to i
(fuk!) lubiących. Każdy odcinek jest dennie reżyserowany, wraz ze sztucznym
zachowaniem
'bochaterów' którzy najczęściej tylko wku.rwiają widza. Zawsze pojawiają się kultowe
sprzeczki oraz przerywniki w formie spowiadania...

więcej

Bo jedyne co przedstawiają te gówno warte paradokumenty dla ubogich to głupota i debilizm , nie mówiąc już o tym że te programy zwyczajnie ogłupiają nasze i tak już mocno manipulowane przez telewizję społeczeństwo.

A tego kto odpowiada za ofertę programową telewizji Polsat od ostatnich paru lat powinno się na zbity...

więcej


Niestety Andrzej nie wyraża zgody na nagranie miejsca pochowania ciała w obawie przed oskarżeniem o zabójstwo, nie możemy iść za nim.

Wasze pomysły na odcinki

użytkownik usunięty

Mój to:
Żona Ryszarda, późno wraca z domu, więc Ryszard nie ma co jeść na obiad. Zjada więc
własnego kota, ale okazuje się, że przedtem chciał go pożreć pies sąsiada, Reksio. Pies
postanawia go pozwać do sądu za kradzież obiadu. Rysiek nie ma na adwokata i musi zarobić
pieniądze, nie chcąc by się żonka dowiedziała....

więcej

Zaraz z rana lecialy kreskówki żeby dzieciaki mogły się rozweselic przed szkołą :D potem kiepscy,miodowe lata,sabrina nastoletnia czarownica, Świat według Bundych,Alf,kochanie zmniejszyłem dzieciaki, nawet z powrotu ostrego dyżuru bym się cieszył :( a tak to mamy malanowskiego dlaczego trudne ukryte sprawy pielęgniarki...

więcej