PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=371288}
7,0 12 179
ocen
7,0 10 1 12179
Trzeci oficer
powrót do forum serialu Trzeci oficer

Wyobraźcie sobie jak oglądalibyśmy Trzeciego bez tych cholernych streszczeń. Wiem, że temat był już wielokrotnie wałkowany, ale chciałbym w przyszłości usłyszeć jakąś zdystansowaną opinię. Chodzi mi o osobę, która obejrzy Trzeciego z marszu bez jakiegokolwiek przygotowania - oczywiście po obejrzeniu 1 i 2 serii. Kogoś kto nie czytał ani jednego opisu odcinka i podchodzi do fabuły jako totalna świeżynka.

Otóż uważam, że fabuła jest napisana wręcz idealnie (do 12 odc.) i każde nowe odkrycie naszych bohaterów powinno być dużym zaskoczeniem dla widza. Oczywiście dla nas nie jest, bo zepsuliśmy sobie tę przyjemność czytając te durne opowiadanka :///

Mam nadzieję, że w przyszłości wypowie się tutaj ktoś kto pochłonie dvd Trzeciego bez wcześniejszego odkrywania kart...

Michael_1610

słuszna uwaga. ja starałem się uchronić od spojlerów na temat 13.odc. i chociaż nie wpełni mi się to udało to liczę na jakiś element zaskoczenia w tym odcinku.
niestety po częśći sami sobie zepsuliśmy tą zabawę gdybania i próbowania samodzielnie dojść do prawdy.miejmy nadzieję iż mimo wszystko 13.odc. będzie dla nas niespodzianką.
co do naszych hipotez na temat 4. transzy:
-przydałaby się ona aby wyjaśnić/rozwinąć niektóre wątki czy też przypomnieć stare postacie(Brodacz,Zenon,Junior,Topor,GTW z Pieczurem na czele)
-kto z nas nie chciały zobaczyć jeszcze raz dynamicznej serii z Kruszonem i Grandem w roli głównej? ;> ;p

ocenił(a) serial na 7
Dunaj_2

Na pewno nie powiedziałbym, że fabuła jest idealna. Mnie przed większość odcinków serial po prostu nudził. Teraz też nie jest dużo lepiej, ściągnąłem 12 odcinek i muszę powiedzieć, że mi nie zaimponował. Mimo bardzo dobrej gry aktorskiej, muszę powiedzieć, że serial na pewno mnie nie powalił na kolana. Nie rozumiem też, dlaczego skoro scenarzysta od początku wiedział, że Grand przeżyje, nie pokazał trochę mniej drastyczne sceny z nim po złapaniu przez Topora. Wiem, że to tylko serial, ale czy wtedy jego tak rychły powrót do zdrowia nie wyglądałby normalniej? Na wielki minus jest też tak późne wprowadzenie Granda, moim zdaniem to była najwyrazistsza kreacja w całej trylogii i Oficer bez niego nie jest już taki sam. Na plus postać Senta, większa rola Matejewskiego i oczywiście powrót Kruszona jako głównego bohatera. Ogólnie, serial da się oglądać, podobnie jak się dało Oficerów, ale to już nie to samo co Oficer.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones