I to by było na tyle jeśli chodzi o dobre polskie seriale kryminalne.Podobno możemy się pożegnać z 3 serią Gliny (według Urbańskiego nie była dochodowa!!!).Kolejnej serii Pitbulla też nie będzie,ponieważ Vega woli kręcić Twarzą W Twarz (co woła o pomstę do nieba).Teraz nastanie czas 10 edycji "Pajaców tańczących na lodzie" i "Fortu Boyard".Dlaczego ludzie oglądają to gówno? Parafrazując klasyka to koniec cywilizacji ambitniejszego widza :( Proszę o komentarze
Rzeczy które można łatwo zrozumieć zawsze mają większą oglądalność.
Oficer ani Oficerowie czy tym bardziej Trzeci Oicer'' nigdy nie zaliczały się do seriali szczególnie komercyjnych były to raczej seriale dla ludzi szukajaćych czegoś innego niż filmu o gliniarzach łapiących każdego łotra w 45 minut.
Na marginesie nie będzie ''pitbula''?
Moja mama się załamie(to jedyny ''ambitniejszy'' serial jaki oglądała)
Twarzą w twarz?-panie Vega pan nie ma dla siebie szacunku za przeproszeniem ja rozumie że TVN lepiej płaci ale to nie usprawiedliwia robienia takiej szmiry jak ''twarzą w twarz''(no przyznaje że oglądam tą szmire ale tylko z powodu że nie ma niczego lepszego w tym czasie ....)
Vega teraz bedzie robił projekt o ruskiej mafii a nie TWT. Co nie zmienia faktu ze Pitbulla nie bedzie...