serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Tyran

Tyrant
2014 - 2016
45m
7,2 2 192
oceny
7,2 10 1 2192
Historia syna arabskiego dyktatora, który po dwudziestoletnim wygnaniu powraca z amerykańską żoną i dziećmi na Bliski Wschód. więcej mniej
Tyran zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Barry Al-Fayeed (Adam Rayner, "Ścigana") choć urodził się na Bliskim Wschodzie, od 20 lat czuje się Amerykaninem. To właśnie w Stanach Zjednoczonych założył rodzinę i zdobył wymarzony zawód, realizując powoli swój amerykański sen. Gdy wydawać by się mogło, że Barry posiada wszystko, a nawet znacznie więcej niż planował zdobyć, nad jego Barry Al-Fayeed (Adam Rayner, "Ścigana") choć urodził się na Bliskim Wschodzie, od 20 lat czuje się Amerykaninem. To właśnie w Stanach Zjednoczonych założył rodzinę i zdobył wymarzony zawód, realizując powoli swój amerykański sen. Gdy wydawać by się mogło, że Barry posiada wszystko, a nawet znacznie więcej niż planował zdobyć, nad jego głową zaczynają gromadzić się czarne chmury. Za namową ukochanej żony – Molly (Jennifer Finnigan, "We dwoje raźniej") oraz syna – Sammy’ego (Noah Silver, "Misja kadrowego") mężczyzna postanawia wziąć udział w ceremonii zaślubin bratanka, a w tym celu udać się musi do dawno opuszczonej ojczyzny. Gdy tylko Al-Fayeed ląduje na Bliskim Wschodzie, momentalnie uwikłany zostaje w polityczne intrygi dawno niewidzianych krewnych. Za sprawą dzierżącego władzę ojca dyktatora oraz starszego brata – tyrana (Ashraf Barhom, "300: Początek imperium") Barry musi powrócić do świata, z którego dwadzieścia lat temu tak bardzo starał się uciec.   "Tyran" to najnowsza produkcja Gideona Raffa – twórcy obsypanego nagrodami serialu "Homeland".

na podstawie
Arika Lisanne Mittman (materiały do scenariusza, historia) / Chris Levinson (materiały do scenariusza, historia) ...więcej
studio
Fox 21 / Keshet Broadcasting / Teakwood Lane Productions
tytuł oryg.
Tyrant
inne tytuły
Zdjęcia do serialu kręcono w Marakeszu (Maroko) i Kfar Saba (Izrael).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

2x12 = the finale

ocenił(a) serial na 10
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Opera mydlana na pustyni. Płaski. Bez fajnych i intrygujących charakterów. Przestałem oglądać po pierwszy odcinku 3 sezonu. Strata czasu.

Niestety, serial został skasowany po 3 sezonie :((((((

Daliah Al-Jazbeck

ocenił(a) serial na 7
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.