serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Ukryta prawda

2012
45m
3,0 7 042
oceny
3,0 10 1 7042
Serial to opowieści o rodzinnych problemach o relacjach między ludźmi. Historie skrywanych tajemnic, niedomówień, zazdrości czy ingerencji osób trzecich mogą zburzyć ... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Ukryta prawda zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Serial to opowieści o rodzinnych problemach o relacjach między ludźmi. Historie skrywanych tajemnic, niedomówień, zazdrości czy ingerencji osób trzecich mogą zburzyć  spokojne, rodzinne życie. Serial "Ukryta prawda" to program z gatunku scripted docu w realistyczny sposób przedstawiający historie rodzinnych konfliktów. Od tychSerial to opowieści o rodzinnych problemach o relacjach między ludźmi. Historie skrywanych tajemnic, niedomówień, zazdrości czy ingerencji osób trzecich mogą zburzyć  spokojne, rodzinne życie. Serial "Ukryta prawda" to program z gatunku scripted docu w realistyczny sposób przedstawiający historie rodzinnych konfliktów. Od tych najmniejszych po dramatyczne. Zdarza się, że na światło dzienne wychodzą fakty, które wywołują lawinę dramatycznych wydarzeń: syn okazuje się być owocem zdrady żony, rodzice wiodą podwójne życie, córka cierpi bulimię. Intencją programu nie jest szokowanie widza, ale pokazanie, że każdy problem można rozwiązać, choć często wymaga to mnóstwa dobrej woli, zajrzenia w głąb siebie, odwagi i konsekwencji.  Ale zawsze warto próbować, bo każdy na pewnym etapie swojego życia dostrzeże, że najcenniejszą wartością w życiu jest właśnie rodzina. Bohaterów programu grają naturszczycy wybrani na drodze castingu. Prezentowane historie pokazane są w realistyczny sposób i rozgrywają się w prawdziwych mieszkaniach.

studio
Constantin Entertainment
tytuł oryg.
Ukryta prawda
inne tytuły
Serial kręcono w Warszawie (Polska).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

W porównaniu z polstatowskimi "Trudnymi Sprawami", "Ukryta" to naprawdę niezły serial. Od razu widać, że budżet "Ukrytej" jest dużo większy niż serialików konkurującej stacji. Nie od dziś wiadomo, że tego typu seriale ogląda się głównie dla beki i raczej nikt nie traktuje ich do końca poważnie, jednak trzeba przyznać,...

więcej

Bardzo podobny do Trudne sprawy i Dlaczego ja ? , chociaż , że w tym serialu bohaterowie
są często ładni , wymalowani , mają śliczne domy . To sztuczne .

Heh ten "świętoszek" nauczyciel to aktor filmów porno. Niezły casting mają w tym serialu :)

Zastanawiało mnie zawsze jakie życiowe dno trzeba osiągnąć by nakręcić i wystąpić w czymś takim.
Że też ludzie, którzy chodzą po tej planecie mogą aż tak się upokarzyć by wystąpić
w czymś takim (nawet nie wiem jak to nazwać) i po tym jeszcze kiedyś wyjść na ulicę (nawet nocą).
Trzy razy mniej kompromitujące jest...

wszystkie te stacje: gniotowate seriale, kretyńska polityka i filmy sprzed kilkunastu lat, które już każdy dawno widział a do tego dałniarskie reklamy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones